25.10.2009, 14:58
Zastanawiam się nad haremem do akwarium towarzyskiego
prętnik karłowaty albo bojownik wspaniał 1+2(3)
które łatwiej rozmnożyć?
które są mniej agresywne?
które ładniej się prezentują?
prętnik karłowaty albo bojownik wspaniał 1+2(3)
które łatwiej rozmnożyć?
które są mniej agresywne?
które ładniej się prezentują?
Tematy zostały połączone. - Olek.
