18.10.2009, 20:35
3promile napisał(a):Nie więcej niż 12h - to jest jedyna zasada, którą znam. Można kombinować ze wschodami i zachodami słońca, ale jeśli ktoś kiedykolwiek był w okolicach równika to wie, że tam jest trzask - prask - ciemno. Mój baniak jest oświetlony od 11. do 23., ryby są karmione dopiero po południu i jakoś dajemy radę...
Promile-k czemu świecisz w tych godzinach co ja ?

Tak poważnie to rano możesz zapalać światło później, jeżeli chcesz wieczorem popatrzeć na ryby. Moje "śniadanie do łózka" dostają bez sztucznego oświetlania rano i zjadają je tak samo chętnie i szybko.
