09.10.2009, 17:54
Zbiornik ok.60l, kaskada Aquael FZN1; grzałka z termostatem;
temperatura ok. 25-26C; podmieniam ok. 15l wody tygodniowo;
pokarm: cyklop i suche pokarmy z tetry 2x dziennie;
i to chyba wszystko.
http://img340.imageshack.us/img340/7083/dsc02387y.jpg
http://img65.imageshack.us/img65/1462/dsc02388.jpg
temperatura ok. 25-26C; podmieniam ok. 15l wody tygodniowo;
pokarm: cyklop i suche pokarmy z tetry 2x dziennie;
i to chyba wszystko.
http://img340.imageshack.us/img340/7083/dsc02387y.jpg
http://img65.imageshack.us/img65/1462/dsc02388.jpg
60l N. Multifasciatus
