28.06.2009, 20:25
Jokeru napisał(a):Jedno nie gotowe, a w Malawi brak pokrywy. Będę samemu robić pod pyszczaki.czekam więc na fotki nowego akwa.
112 l ogólne http://www.akwaswiat.net/-112l-ogolne-t-11552.html
45 l krewetkarium http://www.akwaswiat.net/-45l-ogolne-t-11743.html
60 l bojownik i neony http://www.akwaswiat.net/-60l-bojownik-i...20056.html
