• 11 Głosów - 3.36 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie ryby ( i nie tylko ryby) do 20l - 40l zbiornika?

I zamierzasz po zalaniu akwa tak ogolnie po prostu wrzucic krewetki ze sloika ?
Wiesz co to cykl azotowy ? Pozywka ?

Jestem pozerem który wszędzie pcha się do odpowiedzi jako pierwszy i mam zero pojęcia. To niestety prawda. Dziękuje dobranoc, koniec imprezy :)

nie zamierzam od razu po zalaniu akwa wrzucic krewetki, przeciez napisalem ze na czas restartu zbiornika, czyli do czasu az dojrzeje... wkońcu gdzieś je musze na ten czas przetrzymać dlatego pytam przed czy sloik to dobry pomysl bo 2 akwa nie posiadam a te krewetki sa dość wytrzymałe

Mam akwarium 40l i zastanawiam się nad taką obsadą:
razbora klinowa 8x
piskorek kuhla 4x

Pytanie brzmi czy w tak małym akwarium mogę trzymać piskorki? Jeżeli nie to proszę o propozycje innych obsad.

Piskorki odpuść chyba że masz doświadczenie z jakimiś rybami ale one są raczej b.wymagające i trudne w hodowli. Poza tym mówienie że mam akwarium xx litrów nic nam nie mówi, poprosimy o więcej szczegółów o tym zbiorniku.

Przesiadka... [Progress <Complete>] Szukam Akwarystów z Dolnośląskiego. Kontakt prv http://www.akwaswiat.net/-180l-typowy-kl...38954.html

akwarium 50x25x30gł. z wypukłą szybą filtr fluval106 grzałka 50w około 8kg czarnego drobnego żwiru
woda w kranie: ph-7 gh-7 kh-5
Akwarium dopiero czeka na zalanie więc planowaną obsadę mogę zmienić całkowicie jeżeli jest taka potrzeba.

witam,
planuje zakup akwarium 30l Aquael Shrimp Set
obsada:
amano x10?
krewetka filtrujaca x2?
bojownik
Nie mam pojecia czy mozna trzymac te zwierzeta ze soba, w takim litrazu, i w takiej ilosci
wszelkie porady i propozycje mile widziane

AKCJA PROTESTACYJNA

CHCEMY LEPSZEGO FORUM Z AKTYWNYMI MODERATORAMI !!!

ŻĄDAMY ZMIANY MODERATORÓW .NIE POZWOLIMY NA CAŁKOWITY UPADEK FORUM!!!

Na bojownika za małe, przynajmniej 2 razy takie. No i mógłby Ci zżerać krewetki :/

bojownik może być, nie wiem jak krewetki

200 l agassiza, otoski i rodostomusy
http://s2.ifotos.pl/img/Akwa-2Mjp_hhaahrr.jpg

wasze opinie sa rozbiezne wiec nadal nic nie wiem
ale moglibyscie podac wlasne propozycje obsad, mialbym wtedy wybor
czy zamiast bojownika moze byc male stadko razbor galaxy?

AKCJA PROTESTACYJNA

CHCEMY LEPSZEGO FORUM Z AKTYWNYMI MODERATORAMI !!!

ŻĄDAMY ZMIANY MODERATORÓW .NIE POZWOLIMY NA CAŁKOWITY UPADEK FORUM!!!

Przeczytaj dział, na pewno był ktoś z podobnym problemem i litrażem.


Skocz do: