• 9 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozmnażanie KIRYSKÓW i wszystko co z tym związane

Doda00 napisał(a):a w jakim wieku mozna rozpozna płe u kirysków?

pewnie dopiero jak dorosną.

no o tym to ja wiem. moje kiryski mają 3 cm.

jak będziesz miała stadko ok 5 sztuk same Ci się dopiero w pary, przeczytaj ten wątek od początku i już ...

Sprzedam dobraną parę skalarów, mozliwy dojazd do wybranych miast: Wrocław, Ostrów, Wrzesnia, Gniezno,Bydgoszcz, Tuchola.

Oddam Brzanke Rekinią dorosła- 17cm. Tylko do duzego baniaka wzamian mogę przyjąc rosliny:D! wiecej na gg 2737822 i pw

30 litrowe akwarium może służyć jako kotnik.
Bez filtra nie ma szans na powodzenie (ryby beda się zle czuły, raczej nie beda podchodzic do tarła, jesli juz do czegos dojdzie to nie utrzymasz ikry, bo spleśnieje)

ile centymetrów muszą mieć gotowe do rozrodu kiryski pandy?(albinosy?)

metehew napisał(a):no ale na tym zdjęciu są za małe więc napisałem że nie idzie rozróżnić ... nie rozumiem niektórej wiary po co pytaja o płeć skoro i tak nie mają odpowiednich warunków do rozpłodu .... albo chociaż by sie spytali jak to rozmozyć Big Grin

No wlasnie -ja odlowilam 2 samice i 3 samce kiryska spizowego i nic.Jak im pomoc?Jaka musi byc temperatura i ph wody?

w jakim wieku muszą być kiryski pstre by się rozmnażać?

45l
4 x kirys
4 x gupik
3 x bojownik
1 x glonojad
5 x kardynałek
Piszę poprawnie po polsku.

Dora napisał(a):w jakim wieku muszą być kiryski pstre by się rozmnażać?
Około rok.

Potęga słów wielokrotnie powtarzanych jest wielka. Nie zwalnia nas to jednak z myślenia i dociekania prawdy drogą pogłębiania wiedzy i własnych doświadczeń.

Dzięki a wiesz może jeszcze ile muszą mieć spiżowe do rozmnażania? I masz może jakąś fotkę rocznego kirysa?

45l
4 x kirys
4 x gupik
3 x bojownik
1 x glonojad
5 x kardynałek
Piszę poprawnie po polsku.

K.spiżowe też osiągają dojrzałość płciową w wieku 12 miesięcy.
Fotki nie mam ale roczny kirysek wygląda tak samo jak półroczny czy dwuletni.Smile

Potęga słów wielokrotnie powtarzanych jest wielka. Nie zwalnia nas to jednak z myślenia i dociekania prawdy drogą pogłębiania wiedzy i własnych doświadczeń.



Skocz do: