• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

400 Litrów MORSKIEJ PRZYGODY START / FINISH
#31

wg mnie odpieniacz sobie z tym poradzi,Sebastek wie co robi,naprawdę zna się na tym,ale skoro często płuczesz gąbki to ok, skały zawsze możesz dołożyć,nawet dobrze ze na raty,testy ok,ale w przyszłości postaraj się o małą Hankę, miernik PO4,SALIFERT PO4 to chyba najgorszy test tej firmy,a jak tam plagi glonów przeszedłeś już je? Każdy prędzej czy póżniej sięz nimi musi zmiarzyć,na razie miękasy,zobaczysz że długo z nimi nie wytrzymasz,następne będą LPS-y,i nie potrzebują takich wygórowanych warunków jakpozostałe twarde,aha jeśli cyrkulacja jest 2x 3900 to stanowczo za słaba,jeśli nie dołożysz to cyjano będzie non stop gościć,wierz mi,czekamy na dalszą relację i pozdrawiam
#32

Witam Smile
Posłuchałem się i zmieniłem cyrkulację na dwa razy silniejszą i myślę że dużo lepszą Smile
   
i ośmieliłem się dokupić trochę życia Smile
   
i jeczsze jedno
   
ciekawe kolorki nocną porą Smile
   
jutro jadę po coś ciekawego ciekawe co to będzie Wink już niebawem kolejny wpis

400 L Morskiej przygody C.D.N.
#33

Brawo za cyrkulację, piękne zoa i ta aktynika ahh
#34

Tiaaa. Właśnie takie kolorki powodują że ludzie chcą zakładać solniczki.
Chociaż tu nie ma kłopotów z doborem podłogi, żywy piasek i nie trzeba się bawić w żadne inne Big Grin
#35

(19.06.2014, 13:15)g64 napisał(a):  Brawo za cyrkulację, piękne zoa i ta aktynika ahh
Smile się cieszę Smile
Dzisiaj jadę po resztę skały Huraaaaaa Smile w końcu Wink
#36

tylko wiedz że cyrkulacji nigdy za mało,przy sps to i tak nie wiele
,
#37

Witam Smile
Wczoraj przywiozłem 25 kg skały całość to 50 kg
no i teraz czekamy, ze skałką trafił się śliczny krabik jasny w ciemne paseczki Smile mam nadzieję że to nie żaden szkodnik.
Przed
   
   
Po
   
I z przodu
   
i jeszcze mój mały zakup Smile
   
400 L Morskiej przygody C.D.N Smile
#38

Tej skały to bardzo duużo wychodzi na taki akwen Big Grin ile to kasy, no ale jak sie chce mieć solniczkę to skałki trzeba Big Grin
Daj zbliżenie na krabika, bo ja to na skorupiaki to jestem tak uczulony że aż wrrr... Muszę go zobaczyć hehe.
#39

(24.06.2014, 17:40)wtelek1 napisał(a):  Tej skały to bardzo duużo wychodzi na taki akwen Big Grin ile to kasy, no ale jak sie chce mieć solniczkę to skałki trzeba Big Grin
Daj zbliżenie na krabika, bo ja to na skorupiaki to jestem tak uczulony że aż wrrr... Muszę go zobaczyć hehe.
Witam Smile wyszło mi jakieś 2000 zł za skałę
A co do zbliżenia krabika to jak go gdzieś dorwę to zrobię kilka fotek ale jest bardzo mały i pewnie ciężko będzie go przyłapać Wink
#40

Cytat:Witam Smile wyszło mi jakieś 2000 zł za skałę
Cóż, jak się kupuje jak leci to się po 40zł za kg płaci Wink


Skocz do: