• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Korzeń, gałąź - Ale jak....?
#51

U mnie w oczku się moczy jeden wielki korzeń z lasu Big Grin moge sprzedać Wink
#52

pytam się bo idę z tatą do lasu w niedzielę na grzyby i przy okazja morze coś się natrafi
#53

a ładna gałąź morze być
#54

Ej mam pytanie zaczem proces przygotowawczy drewienko do wrzucenia do akwa i nie chce mi sie zanurzyć w wodzie z solą. Czy on się zanurzy czy się nie nadaje ???
Proszę o szybką odpowiedz.
#55

Nie każde drewno się od razu zanurza. Czasem jest to kwestia kilku tygodni, a nawet miesięcy.

P.s. - popracuj nad swoimi wypowiedziami. Rozumiem, że Ci się spieszy ale...

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#56

ok spoko spieszyło mi się ale tera już jest po gotowaniu i leży w zimnej wodzie. Nadal nie chce się zanurzyć ale obciążyłem je. Czekam na efekty
#57

Witam,
Kupila w sklepie akwarystycznym korzen- nie byl w nic pakowany- i chcialm zapytac co zrobic z nim przed wlozeniem do akwarium?
Z gory dziekuje i pozdrawiam
#58

Nes napisał(a):Witam,
Kupila w sklepie akwarystycznym korzen- nie byl w nic pakowany- i chcialm zapytac co zrobic z nim przed wlozeniem do akwarium?
Z gory dziekuje i pozdrawiam

Poczytaj ten temat od początku........
#59

Ja za swój korzeń już podziękowałem - kupiony w zoologiku, gotowany, parzony, moczony, solony, szorowany, pieczony w piekarniku, 2 miesiące w oczku wodnym i tak w kółko..... i po włożeniu do akwa zaś spleśniał :/

__________________________________________________
Akwarium 64L proste: Nowe fotki !!!
13x Neon Innesa
6x Otosek
6x Kirysek (1x lamparci, 5x panda)
1+1 Bojownik
#60

Hej

W sobote przytacham korzenia, bedzie to jeden z korzeni które leżą tam ładne parę lat i tworzą krajobraz, (jakoś będę musiał przemycić je)
Albo wytacham jakiegoś z bagnisk jeżeli znajdę lub jak nie znajdę to jakiegoś leżącego gdzieś na trawie, sporo ich tam jest.
Teraz tak, jeżeli nie znajdę na tych bagnach to wezmę tego drugiego, więc po wygotowaniu itd mogę włożyć od razu do zbiornika i go obciążyć czy lepiej jakbym dał do innego zbiornika i zalał woda i podmieniał aż może trochę się zatopi?
Tak ogólnie to jaka to różnica jak się namacza w akwarium a jakimś zbiorniku?
W akwarium nie ma ryb, będą jedynie posadzone rośliny, jest to okres przygotowań.

Pozdrawiam


Skocz do: