• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Korzeń, gałąź - Ale jak....?
#21

Połączyłam ze sobą dwa takie same tematy.

agcia następnym razem nie dubluj. Użyj opcji SZUKAJ.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
#22

Jeśli jest to duży korzeń i nie zmieści Ci się do garnka to to włóż do wiadra i zalej nasyconym roztworem soli kuchennej. Najłatwiej sprawdzić czy jest nasycony poprzez rozpuszczanie tak dużej ilości soli, aż przestanie się już rozpuszczać i trochę pozostanie na dnie garnka. Gorącym - gotującym roztworem zalej korzeń (możesz przykryć bo trochę śmierdzi) i zostaw tak do następnego dnia. Następnego dnia wylej wodę i znów zalej wrzątkiem. Następnego dnia zalej zwykłą zimną wodą 9dobrze jak kilka razy ją wymienisz). Całość zajmuje około 2 dni to powinno wystarczyć choć może pływać w akwarium, ale wtedy można poradzić sobie przez przyciśnięcie jakimś kamieniem. Niektórzy przyklejają korzeń do dna na kropelce silikonu akwarystycznego.
#23
Question 

Jak mam przyg. kupiony korzeń? Mam go wyparzyć czy co? Z solą czy bez? Jeśli tak to jaką. Wiem, że były już takie pytania, ale o korzenie włąsnej roboty, a ja pytam o taki kupiony.Smile ( wiem że nie umiem szukać)

Za pomoc........ - DODAJ REPUTACJE!!!!!:)

Raczej: Piszę poprawnie po polsku.

#24

wkładasz do garnka wsypujesz 2 łyżki sol późniejgotujesz bez soli na końcu płuczesz Big Grin a i gotujesz z sola 10 min a bez 15 Big Grin około

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

Piszę poprawnie po polsku.
#25

Frol... pogmatwane, pokręcone ;p ja bym nic nie zrozumiała ;D
A więc agcia... Najpierw włóż ten korzeń do jakiegoś starego garnka, zalej wodą, dosyp trochę soli i zacznij gotować Smile następnie wylej tą "zupę korzeniową" ;D wypłucz korzeń w letniej wodzie i korzeń wstaw w akwarium. Wink
Ja bym Ci jeszcze doradziła na ten korzeń przyczepić jakiś mech Wink jak Ci się rozrośnie to będzie super efekt Wink
#26

Byłam w akwarystyku po mech, ale nie ma nawet wgłębki. Bedzie we wtorek to sobie kupię.Tongue

Za pomoc........ - DODAJ REPUTACJE!!!!!:)

Raczej: Piszę poprawnie po polsku.

#27

He he Wink ja probonuję java moss, a nawet gałązatkę kulistą Smile
#28

Wsadziłam korzeń do akwa. Jest wygotowany itp., a on pływa> NIE WIEM CO MAM ROBIĆ. POMÓŻCIE BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za pomoc........ - DODAJ REPUTACJE!!!!!:)

Raczej: Piszę poprawnie po polsku.

#29

Heh ja też tak miałem i przycisnąłem go kamieniem i filtrem najlepiej jak byś go namoczyła w jakimś wiaderku ale to trochę potrwa ok 2 tygodnie też tak miałem namókł i mam spokój
#30

Aha, a jak już namoknie to mogę go nie przyciskać niczym???????????????????????

Za pomoc........ - DODAJ REPUTACJE!!!!!:)

Raczej: Piszę poprawnie po polsku.



Skocz do: