• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaka jest najlepsza karma wybarwiająca?
#1

Witam wszystkich

Poszukuję najlepszą karmę wybarwiającą? Teraz stosuję karmę firmy Tropical Ovo-Vit i nie widzę zbytnich różnic w kolorze ryb. A według was jaka jest najlepsza karma wybarwiająca?
#2

Żywy ,bezpieczny pokarm.

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#3

Używasz jednej karmy i do tego jednej z tańszych....
Urozmaić dietę, zobacz czym dane gatunki się odżywiają i dopiero dobierz im dietę
#4

Ovovit to wzmacniający pokarm jajeczny bazujący na Ichtiovicie jak chodzi o Tropicala i wogle chyba najlepszy jest Supervit nowej generacji(opakowanie wygląda tak samo jak ten stary zastępowany na nowy tylko zaczeli go robić w lepszej technologii resztki nie zmętniają wody). Do tego trochę urozmaicić dietę trochę Supervita trochę mrożonek jak byś całe życie jadł to samo to też byś słabo wyglądałSmile
#5

Cyclop Eeze Wink
#6

Ja napiszę tak. Mam 3 rodzaje żywej karmy mrożonej oraz 4 rodzaje pokarmu suchego. Codziennie rybki dostają coś innego. Wszystkie są pięknie wybarwione i zdrowe przede wszystkim. Urozmaicona dieta przede wszystkimWink
#7

Ja jako karmę wybarwiającą stosuję Tetra Pro Colour. Pokarmów powinno być kilka jak już wspomnieli koledzy wyżej Smile Lepiej kupić dwa, trzy mniejsze niż jeden większy bo masz te dwa, trzy różne a nie jeden. żywą karmę stosowałem ale krótko coś mi po niej ryby chorowały, więc odstawiłem teraz mam inną obsadę i jak na razie podaję im tylko płatki itp.

375l - Roślinne
http://www.akwaswiat.net/-375l-greg3or-r...23370.html
Zapraszam !! Zlikwidowane na okres przeprowadzki ( 1 - 5 m-cy )

30l Aquael - Aktywne
http://www.akwaswiat.net/-30l-greg3or-t-34114.html

#8

Ja używam tropical vitalyty&color Smile naprzemiennie z innymi pokarmami (tetra min, ichtio vit, ochotka)
#9

Polecam ci akryflawine tropicala..mega skuteczna.raz na jakis czas karm tez podopiecznych robalami
#10

TetraColour lub TetraColortabin


Skocz do: