• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mój welon :)
#11

Fajne ma kolorki Smile
Niech żyje długo i szczęśliwie XD
#12

kupuj akwa, na szafke pozycz pieniedzy, bo szkoda zeby Twoj ukochany, ladny i zdrowy welon zaczal miec problemy.
#13

tak się składa, że ja nie potrzebuję pieniędzy, bo za wszystko płaci tata ;D
na 100% będę miała akwarium w październiku Smile
#14

huuuuuura!!! jak dobrze miec tate- pozdrow go od nas Smile do pazdziernika niedaleko- wstaw fotki nowego akwa Smile
#15

viktim napisał(a):huuuuuura!!! jak dobrze miec tate- pozdrow go od nas Smile do pazdziernika niedaleko- wstaw fotki nowego akwa Smile

hah, pozdrowię Big Grin
już wczoraj byliśmy popatrzeć na ceny większych zbiorników. ZGROZA!
Pokrywa za 250 zł, akwarium koło 100 zł a szafka za 300 zł!
I akurat takie akwarium jakie planujemy kupić 112 litrów, ale to było profilowane, więc droższe chyba? ;]

edit.
Dokupiłam anubiasa. Wow, jakie miał długie i twarde korzenie! Nie mogłam za nic wcisnąć go w ten mój płaski żwir.. Musiałam przygnieść kamieniem...Dzisiaj podmiana wody, więc na spokojnie zobaczę co mogę z tym zrobić Smile
#16

Asza_A napisał(a):
viktim napisał(a):huuuuuura!!! jak dobrze miec tate- pozdrow go od nas Smile do pazdziernika niedaleko- wstaw fotki nowego akwa Smile

hah, pozdrowię Big Grin
już wczoraj byliśmy popatrzeć na ceny większych zbiorników. ZGROZA!
Pokrywa za 250 zł, akwarium koło 100 zł a szafka za 300 zł!
I akurat takie akwarium jakie planujemy kupić 112 litrów, ale to było profilowane, więc droższe chyba? ;]

edit.
Dokupiłam anubiasa. Wow, jakie miał długie i twarde korzenie! Nie mogłam za nic wcisnąć go w ten mój płaski żwir.. Musiałam przygnieść kamieniem...Dzisiaj podmiana wody, więc na spokojnie zobaczę co mogę z tym zrobić Smile

Korzenie anubiasa powinny być w toni wodnej, a nie w podłożu.
#17

Właśnie niedawno się dowiedziałam. Sad
Dzisiaj przy podmianie jakoś spróbuję przymocować do kamienia Smile
#18

3promile napisał(a):Korzenie anubiasa powinny być w toni wodnej, a nie w podłożu.
Powinny być ale nie muszą.Jeśli nie masz w akwarium na tyle podłoża, to faktycznie nie ma co się co chwilę bawić z nim we wkładanie/wypływanie.
Anubiasa można trzymać w podłożu a po więcej info zapraszam: http://www.akwaswiat.net/anubias-podloze...13067.html

Bardzo dobrze że będzie miał nowy dom. Smile

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#19

Jak na razie kamień położyłam na korzenie, ale przy podmianie spróbuję zaczepić o kamień. Trzeba jakoś owinąć te korzenie wokół kamienia czy jak?

Tak, dobrze że będzie miał. Tylko ceny nie są zachwycające.. Sad
#20

Proponuje jak będziesz mieć akwa 112 litrów dokupić drugą welonkę.Będą miały towarzystwo.


Skocz do: