• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada do 72l
#1

Witam Smile
Naraie mam akwarium 72l i proszę Was o pomoc w doborze obsady.Myślałem nad :
2x Skalar
2x Prętnik Karłowaty
10x nonków
3-5x kirysek (nie wim jeszcze jaka odmiana)
#2

Skalary sie nie nadają ponieważ one potrzebują dużo miejsca więc skalar to do co najmniej 112l
neonków kup z 15 no i więcej nie kupuj bo bedzie im ciasno
tz kup ze 4 kiriski (Kirysek panda)jak nie wiesz jak wugląda to :http://www.akwarium.nahaczyku.pl/ryby/kirysek-panda.php
przylukaj
http://www.akwarium.nahaczyku.pl/ryby/kirysek-panda.php
#3

Skalary-za małe akwarium. Możę jakeś rybki 'sprzątające'.
proponuje:
12xneon
6xotosek
1+2 prętnik
8xkirysek
#4

rób jak chcesz ale prętniki odradzam ponieważ one bedą zjadać ci rośliny
#5

A więc:
2x Prętnik karłowaty
5xx kirysek panda
10x neonków
#6

spoko może być ale co do prętników to ostrzegałem
#7

Albo zamiast prętników może parka ramirezek?
#8

Bolek27 napisał(a):rób jak chcesz ale prętniki odradzam ponieważ one bedą zjadać ci rośliny

Które prętniki są roślinożerne?? Bo wszystkie które w swoim życiu hodowałem co najwyżej używały roślin pływających jako rusztowania do budowy gniazda, innych interakcji nie zauważyłem.

Rafał
#9

Bolek po co się wypowiadasz, jak w ogóle nie masz pojęcia co piszesz... Sorry, ale musiałam to napisać bo bardzo mnei to irytuje jak w każdym temacie widze twoje posty, które w ogóle nie są prawdą...
#10

Ramirez jeszcze wżyciu nie hodowałem :/ Ja nie hoduję prętników, a gurami ale one nigdy nie zjadły mi ani jednej rośliny.


Skocz do: