Postów: 20
4
Dołączył: 29.03.2009
Witam

Naraie mam akwarium 72l i proszę Was o pomoc w doborze obsady.Myślałem nad :
2x Skalar
2x Prętnik Karłowaty
10x nonków
3-5x kirysek (nie wim jeszcze jaka odmiana)
Postów: 12
1
Dołączył: 28.03.2009
Skalary sie nie nadają ponieważ one potrzebują dużo miejsca więc skalar to do co najmniej 112l
neonków kup z 15 no i więcej nie kupuj bo bedzie im ciasno
tz kup ze 4 kiriski (Kirysek panda)jak nie wiesz jak wugląda to :http://www.akwarium.nahaczyku.pl/ryby/kirysek-panda.php
przylukaj
http://www.akwarium.nahaczyku.pl/ryby/kirysek-panda.php
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2009, 10:48 {2} przez
Bolek27.)
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
Skalary-za małe akwarium. Możę jakeś rybki 'sprzątające'.
proponuje:
12xneon
6xotosek
1+2 prętnik
8xkirysek
Postów: 12
1
Dołączył: 28.03.2009
rób jak chcesz ale prętniki odradzam ponieważ one bedą zjadać ci rośliny
Postów: 20
4
Dołączył: 29.03.2009
A więc:
2x Prętnik karłowaty
5xx kirysek panda
10x neonków
Postów: 12
1
Dołączył: 28.03.2009
spoko może być ale co do prętników to ostrzegałem
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
Albo zamiast prętników może parka ramirezek?
Postów: 325
3
Dołączył: 31.03.2008
Bolek27 napisał(a):rób jak chcesz ale prętniki odradzam ponieważ one bedą zjadać ci rośliny
Które prętniki są roślinożerne?? Bo wszystkie które w swoim życiu hodowałem co najwyżej używały roślin pływających jako rusztowania do budowy gniazda, innych interakcji nie zauważyłem.
Rafał
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
Bolek po co się wypowiadasz, jak w ogóle nie masz pojęcia co piszesz... Sorry, ale musiałam to napisać bo bardzo mnei to irytuje jak w każdym temacie widze twoje posty, które w ogóle nie są prawdą...
Postów: 20
4
Dołączył: 29.03.2009
Ramirez jeszcze wżyciu nie hodowałem :/ Ja nie hoduję prętników, a gurami ale one nigdy nie zjadły mi ani jednej rośliny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2009, 21:01 {2} przez
Olek.)