Postów: 188
12
Dołączył: 29.01.2009
tylko że albo same samce gupika, bo tak namnożą Ci się..
Postów: 7
3
Dołączył: 08.03.2009
a może 5-6 mieczyków, 5 gupików kilka neonków i z 2 otoski? dało by się?
a tak trochę na uboczu... orientuje się ktoś ile może kosztować całe wyposażenie (grzałka, filtr itp.)???
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2009, 17:36 {2} przez
ALBIXXX.)
Postów: 188
12
Dołączył: 29.01.2009
mieczyki do 40l to naprawdę za mało, 5gupików, neonki ok a otoski stadne ...
Postów: 47
2
Dołączył: 07.02.2009
aCha. To chyba, że Ci się nie podobają
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
a co byś powiedział na akwarium z 1 welonem i kilkoma otoskami?
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Animal, walnąłeś jak przysłowiowy łysy o beton... Welon w 40l??
albixxx zaproponowałabym muszlowce, ale chyba trochę za zielony na nie jesteś... Poczytaj sobie temat tu na forum "akwarium dla muszlowców", tam wszystko masz.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
a czemu nie myślę że czułby się dobrze ale nie wiem czy będzie się mu podobał
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 7
3
Dołączył: 08.03.2009
02.04.2009, 19:10
mam 45 litrowe akwa (50cm x 30cm x 30cm).
wsadziłem do niego:
- 4x mieczyk Hellera (samice)
- 2x gupik (parka)
- 5x neon Innesa (???)
- 2x Otosek (???)
Nie wiem dlaczego te ostatnie się chowają. Jeśli ktoś wie, proszę o pomoc
Tematy zostały połączone!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.04.2009, 13:15 {2} przez
Olek.)
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
Dlatego że to rybka stadna powinieneś mieć co najmniej pięć.
Przy tak małym litrażu powinieneś lepiej dobrać obsadę.Proponuję:
- 2x gupik (parka)
- 5-7x Otosek (???)
Lub:
- 5-7x neon Innesa (???)
- 5-7x Otosek
Przyda się też gęsta,drobnolistna roślinność.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.04.2009, 19:17 {2} przez
Olek.)
Postów: 192
7
Dołączył: 15.01.2009
mieczyki musisz oddac, dla nich 100l a nie 40
450l
2xalbino red tiger oscar
2xalbino red oscar
1xGlyptoperichthys gibbiceps
1xLiposarcus pardalis
2xmastacembelus favus