Postów: 9
3
Dołączył: 29.01.2008
Postów: 277
9
Dołączył: 23.09.2008
Jak na 1,5 roku to jakieś takie "surowe" bardzo.Przydałoby się tło,ten wystrój trochę taki bez pomysłu.
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Muszę to napisać... BIEDA! Sorry, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy... Co tak pusto tam? Tła żadnego, roślin prawie nic, to tak od początku wygląda, czy miałeś jakąś katastrofę?? Tło zrobiłoby wielką różnicę! spróbuj choć worek śmieciowy lub czarny brystol podłożyć, założę się, że będzie wyglądać o wiele lepiej... Wiem, nie za miło piszę, ale zbiornik ma potencjał, a jak na razie nie ma na czym oka zawiesić.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 9
3
Dołączył: 29.01.2008
No właśnie pomysłów nie mam jak je urządzić może byś mi podpowiedział co do roślin itp?? Był bym wdzięczny;p
Była katastrofa bo mi pompka wylała połowę akwa na dom i robiłem na szybkiego, twój komentarz nie jest niemiły tylko dla mnie bardzo pomocny;d
Posty zostały połączone - używaj opcji EDYTUJ
Bocje to ryby stadne - Kejdi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2009, 21:21 {2} przez
Olek.)
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Jeśli masz dostęp do większej ilości kryptokoryn, to można z nich świetny las zrobić. Zwykły nurzaniec potrafi zdziałać cuda, rośnie wszędzie i przy każdym świetle. POdobnie nadwódka ma ładne, dekoracyjne liście, a trochę mchu też nie zaszkodzi.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
Samo akwarium by lepiej wyglądało przy zgaszonym świetle w pokoju i bez lampy błyskowej.Przydałoby się trochę naprawdę mocnych roślin(znam zwyczaje tych rybek

).Te "kambury" wyglądają niefajnie zamiast nich dołóż korzeni i roślin.Tło oczywiście też jakieś by się przydało.
Postów: 9
3
Dołączył: 29.01.2008
A może zamiast piasku dal bym zwykły żwirek 3 mm????? bo mam na zbyciu, z taty akwa bo zrezygnował ;/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2009, 18:26 {2} przez
Kesi.)
Postów: 327
18
Dołączył: 16.05.2008
daj jakieś tło i te węże do filtra popoprawiaj
obsada: 112L
4 neonek
3 danio czerwonych
1 gurami całujące
13 kirysków z własnej hodowli :)
1 gurami dwu plamisty
1 glonojad
1 karlik szponiasty
Postów: 6
1
Dołączył: 14.02.2008
Witam.
Zbiornik nie za bardzo mi się podoba. Nie ma na co popatrzeć za bardzo.
Co powinieneś zrobić?
1. Przyklej tło jakieś, jednolite najlepiej;
2. Korzeń daj na środek;
3. Uporządkuj ten roślinny bałagan trochę ;p
4. Poustawiaj te kamienie w naturalny sposób..
i dobrze byłoby jeszcze powybierać ten ciemny żwirek z pisku, bo tylko szpeci. Jeśli chcesz możesz wymienić piasek na żwir..
Pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2009, 23:29 {2} przez
pawel94.)
Postów: 7
3
Dołączył: 08.03.2009
fajne akwa tylko w lewym tylnym rogu jakoś tak pusto.