Postów: 2
1
Dołączył: 22.02.2009
Co powiecie o takiej obsadzie w akwarium 25l?
-2x molinezja black molly(parka),(4cm,5cm)
-3x kirysek(płeć nieznana),(2cm,3cm,3cm)
-2x otosek(płeć nieznana),(2cm,2cm)
-1x glonojad(samiec),(2cm)
Do rybek które mam jestem przywiązany więc jeśli trzeba coś zmieniać to wole dokupić niż oddać.
temp. w akwa to 24-25*C
Kacperkrzyz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2009, 22:22 {2} przez
Olek.)
Postów: 447
0
Dołączył: 18.10.2008
Molinezje i glonojad sąstanowczo za duże do tego akwa.
Dla nich powinno być ok.100L
Więc mimo że jesteś do nich przywiązany powinieneś je oddać-dla ich dobra
Postów: 1,196
67
Dołączył: 13.04.2008
Może kup większe akwarium a glonojada oddaj??
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Co Ty chcesz dokupić tam jeszcze? Owszem, możes dokupić kirysów i otosków, pod warunkiem, że przy okazji kupisz akwa 112l albo większe. Wtedy nawet inne ryby będziesz mógł dokupić. A póki co nie żartuj!
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 2
1
Dołączył: 22.02.2009
mam wystawionych kilka aukcji na allegro,jak nazbieram troche(z 100zł) to sobie kupie akwa z 60l.co do pozbycia się glonojada to moze byc,i tak go rzadko widać w akwa.ale molinezji mi troche szkoda,mam je od dawna.
A dokupić no nie wiem co,kiryski np.pływają chyba grupowo(a 3 osobniki to mała grupka).
Kacperkrzyz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2009, 22:23 {2} przez
Olek.)
Postów: 124
9
Dołączył: 04.01.2009
możesz w 25l trzymać krewetki albo 2 bojowniki bo te ryby to stanowczo za dużo
P.S jeżeli chodzi o oddanie to proponuje oddać np. koledze ale do sklepu pod warunkiem że odda ci jak będziesz miał akwa
Postów: 188
12
Dołączył: 29.01.2009
nie trzyma się bojowników 2!! jak coś to jeden samiec i 2-3 i więcej samic!!
To 25l może wrzucić tak jak niedługo ja robie z 30l 4otoski i 1 bojownik
Postów: 37
7
Dołączył: 31.08.2008
Oddaj wszystko i zostaw sobie otosy, możesz dokupić jeszcze ze dwa. Zasadź do akwarium roślinek, wpuść krewetek i powinno być dobrze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2009, 21:16 {2} przez
swierszczu106.)
Postów: 188
12
Dołączył: 29.01.2009
Tak żebyś miał z 5 otosków i daj bojka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2009, 19:56 {2} przez
Olek.)