28.09.2008, 17:09
Wymiary akwarium: 100x40x40 [dł. x szer. x wys.]
Wyposażenie:
Oświetlenie:
Świetlówka T9 2x30W
Filtracja:
Pompka wirnikowa T-HEAD 750 + gąbka
Ogrzewanie:
Atmani AT
Obsada:
Fauna:
- 8szt. Kirys spiżowy
- Zbrojnik Niebieski 2 samce, 4 samice
- 8szt. Neon Innesa------------>dokupione 2 szt
- 5szt. Neon Czarny------------>dokupione 5 szt
- Mieczyk Hellera 4 samce, 5 samic
- Gupik Endlera 4 samce, 4 samice
- Molinezja Black Molly 3 pary
- 2szt. Kardynałek Chiński
- 2szt. Kosiarka
- Glonojad Syjamski
Flora:
-Valisneria Spiralis
-Valisneria Gigantea
-Bacopa Carolina
-Elodea canadiensis
-Pistia stratiotes
-Rotala Rotundisfolia
-Elodea canadensis
-Ceratophyllum demersum L
Parametry:
Znam tylko
Ph= 6.5
Temperatura= 25*
Jeżeli macie jakies sugestie co do obsady to prosze o komentowanie i wyrozumialosc to moje pierwsze akwarium

. Masz wg mnie porobiony bałagan w akwarium. jakos masz to wszystko dziwnie poukładane. Ogóllnie akwa mi sie nawet podoba. pozdrawiam
Zrób porządek i przytnij florę.
no i dokup jakiś roślin, może nadwódkę albo coś w tym stylu, będzie tu pasować