• 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ostatnia litera

Zygfyd (pyszne imię ;D)

" zgasłaś laleczko, a jeszcze nie czas .. "

Powracam. Ze zdwojoną motywacją, i wiedzą - jak sądzę.

dragon ball z <chyba każdy to oglądał>

GG: 6306572 :*

libacja<np. alkoholowa Tongue>
co do dragon balla to ja nie oglądałam Tongue bo nie lubie bajek Tongue

Amor


Francuska miloscBig Grin

*_* kocham skalarki :]

i naleśniki >.<'

Piszę poprawnie po polsku.

jestem kobietą >:[

Rowerek<można sobie nim pojeździć>

kredyt <takie coś co się ciągnie za tobą przez dziesiątki lat.. >

240 litrów

twarz<takie coś co każdy powinien posiadaćWink>

[I znwu Zeet.?]Ziemia...<Taka planetaa.>;>

" zgasłaś laleczko, a jeszcze nie czas .. "

Powracam. Ze zdwojoną motywacją, i wiedzą - jak sądzę.

Artur <ładne imięCool>

Rasta <filozofia życia..>

240 litrów


Skocz do: