Postów: 142
14
Dołączył: 18.04.2008
drewno <no drewno xP>
GG: 6306572 :*
Postów: 120
31
Dołączył: 13.01.2008
Postów: 142
14
Dołączył: 18.04.2008
nic <no nic xP>
GG: 6306572 :*
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
cryptocoryna<roślinka do akwa>
Postów: 1,246
6
Dołączył: 20.04.2008
analfabeta<zdażają sie tacy na forum>
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
Rekin <takie coś co słabo nadaje się do akwarium>
240 litrów
Postów: 142
14
Dołączył: 18.04.2008
nudysta <zdarzają się tacy na plaży xP>
GG: 6306572 :*
Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
Arszenik.... ]:->
240 litrów
Postów: 142
14
Dołączył: 18.04.2008
kutykula <eee... a nie pamiętam xP>
GG: 6306572 :*