Postów: 1,073
21
Dołączył: 27.10.2011
Jak dzieci . a co prywatny pamiętnik tam trzymasz ? KAsować aż do skutku.
Postów: 318
8
Dołączył: 15.11.2010
W sumie co racja to racja - może @klosek lubi pamiętniki lub w przyszłości jakąś książkę napisze opisując to forum? W co raczej wątpię.
Akwarystyka to fajne hobby ;)
Postów: 2,083
64
Dołączył: 09.07.2012
(02.03.2014, 21:03)edison napisał(a): Jak dzieci . a co prywatny pamiętnik tam trzymasz ? KAsować aż do skutku.
A nawet jeśli to co ?? chyba wolno.
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]