Postów: 296
10
Dołączył: 20.06.2011
Czy tylko ja nie mam opcji "odpowiedz"?
"Alejami wycackany szedł se jakiś gość,
Facjata niby owszem, może być.
I nagle potknął się o kamień rycząc "Och, psiakość!
Jak oni mogą w tej Warszawie żyć!...""
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Trochę smutek, bo ludzie do mnie piszą w tej sprawie, a ja nie mogę im odpowiedzieć bo mają limit wiadomości. Przydałaby się jakaś wiadomość w widocznym miejscu na ten temat.
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 177
17
Dołączył: 08.10.2011
Przydałby się krótki opis w stylu "Problem z PW? Zajrzyj tutaj:
http://www.akwaswiat.net/problem-z-prywa...37960.html" Umieszczone na stronie głównej forum. Bo jak widzę nie tylko ja miałem z tym problem.
Postów: 356
58
Dołączył: 10.07.2007
Czy informacja w panelu wiadomosci, ze skrzynka jest pelna, to za malo?
Ograniczenie na liczbe wiadomosci bylo od zawsze, tylko od dawna niestety nie dzialalo jak nalezy.
Postów: 177
17
Dołączył: 08.10.2011
Wcześniej nie widziałem takiej informacji w skrzynce. Dopiero później pisało, że skrzynka pełna ale nic więcej. Klosek pisał o 1300 pw, ja miałem dokładnie 149 i usuwałem po kilka co nic nie dawało. Dopiero po tym temacie i informacji od Ciebie wolfik dało radę. A BH88 napisał, że więcej osób się skarży na ten problem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2014, 22:50 {2} przez
grobel.)
Postów: 2,083
64
Dołączył: 09.07.2012
No ja miałem 1300 pw bo nie było potrzeby kasować a teraz nagle limit, wolfik to że jest napisane że skrzynka pełna to za mało bo ktoś może pomyśleć tak jak ja że usunie parę wiadomości i bedzie działać nie każdy musi wiedzieć ze musi zejsc z 1000 wiadomości na 20 ja pomyślałem na początku że to błąd jakiś
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
Postów: 263
22
Dołączył: 31.01.2014
Pasowałoby także usprawnić działanie forum.
Bo przy użytkowaniu wolno się wczytuje, inne fora działają bardzo szybko i jest OK.
A tutaj po naciśnięciu wyślij wiadomość to kilka minut wczytuje i dopiero wysyła. Tak to reszta w porządku i nie ma co narzekać
Postów: 1,073
21
Dołączył: 27.10.2011
Macie procentowy wskaźnik zapełnienia wiadomości .Wszystko wystarczy pomyśleć.
Postów: 2,083
64
Dołączył: 09.07.2012
Edison tak tylko że jak miałem 1300 wiadomości i nic nie pokazywało i wyskoczyło mi nagle że pełna to niby skąd miałem wiedzieć ile to jest 100 %??
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
Postów: 318
8
Dołączył: 15.11.2010
Trzeba usuwać stare/zbędne wiadomości i nie będzie żadnego problemu. Wystarczy tylko o tym pamiętać.
Akwarystyka to fajne hobby ;)