Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
Witam !
mam narożne akwarium 200l. Slyszałam ze nie zabardzo do takeigo akwarium tło strukturalne. A powiecie mi o co chodzi z tym tłem ze styropianu? nie mam pojęcia o co biega


jak to sie robi i co potrzebne jest do zrobienia takie czegos ??
z gory dzieki i pozdrawiam
Postów: 25
1
Dołączył: 15.03.2008
najczęściej to steropian poprostu sie maluje na dany kolor czeka do wyschnięcia i przykłada do szyby przynajmniej tylko o takim sposobie słyszałem
Dzieki za pomoc i jak moge to z chęcią pomagam :)
Postów: 271
1
Dołączył: 22.11.2007
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2008, 13:34 {2} przez
mlody84-07.)
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
Postów: 271
1
Dołączył: 22.11.2007
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
Postów: 709
22
Dołączył: 10.01.2008
nie może tylko koniecznie

Spróbuj pokombinować z ciemnym kolorem
Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.
Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
BaRaNeK napisał(a):nie może tylko koniecznie
Spróbuj pokombinować z ciemnym kolorem
no troche zmieszam szary z brązowym ciekawe jak to wyjdzie ?
Postów: 340
11
Dołączył: 16.02.2008
wikiii napisał(a):no troche zmieszam szary z brązowym ciekawe jak to wyjdzie ?
napewno super
Oddam suma rekiniego za darmo.
Postów: 1,410
15
Dołączył: 12.01.2008