• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[45L] krewetkarium-kotnik
#1

witam

chce wam przedstawić moje młodsze dziecko
baniaczek 45l domyślnie na krewetki , jednak na chwile obecną znajduje się w nim 8 red cherry i 20 maluszków mieczyka.

zbytnio nie ma co pisać
grzałeczka 50w ustawiona na 24 stopnie
filtr kaskada
piaseczek
kamienia
java moss
oświetlenie ho halogenik 30w
tło zwykła biała kartka.

zalane około 3 tygodnie temu 100% wody z mojej 600-tki


By tomilondyn at 2011-08-23


By tomilondyn at 2011-08-23
#2

pomysł fajny ale dużo za mało światła ^^
daj jeszcze trochę mchu możesz też trawnik koszt około 5-10zł jak znajdziesz to po 2zł ja kupowałem od znajomego
rośliny drobnolistne oraz zmień oświetlenie na świetlówkę
#3

Jak dla mnie bardzo ładny wystrój. Zapowiada się ciekawie.
#4

Jak dla mnie super.Fajny klimacik.Do tego armia kreweci i bajka.
Światełka starczy po co dokładać dla samego mchu.

"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
#5

no wlasnie taki mialem plan zeby z minimum zrobic cos czyli tylko mech zadnych korzeni roslin czy czegokolwiek. swiatlo specjalnie wybralem slabsze.
trawnika nie chce , poczekam az mech sie troche rozrosnie i tak zostawie.
swietlowki nie zakladam ten halogenik jest wystarczajacy
#6

heh jak chcesz twój wybór ^^
#7

(23.08.2011, 18:31)Thorgus napisał(a):  heh jak chcesz twój wybór ^^


wiesz sugestie sa ok , tylko jak mowie mi zalezy na minimum wkladu pracy w ten zbiorniczek , on ma sobie byc i tyle , co do oswietlenia to tez zdjecie pokazuje je troszeczke za ciemne ale jak narazie mi sie podoba i mieszkanca rowniez
#8

Co do lampki to też u Mnie w krewetkarium będzie, bo nie opłaca się wydawać 50 zł na "belke" która oświeci same mchy które potrzebują minimum światła . Szykuje się coś ciekawego , tylko mi ta góra
się nie podoba Tongue Kwestia gustu Big Grin
Pozdrawiam !

Tu się urodziłem i tu doczekam końca - 71 Wrocław FANATYCZNI
#9

Wpuść ślimaki świderki, bo masz mnóstwo powietrza w podłożu, widać bąble przy szybie. Jak Ci się udało taką górkę usypać z piasku? U mnie się wszystko poziomuje bardzo szybko...

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#10

wybrałem "cieżki " piasek zamiast np rzecznego jest bardzo łatwy do układania.

mały update :
na chwile obecną w środu szaleja glony wiec za ciekaiwe nie jest ale mech idzie ostro


By tomilondyn at 2011-09-11


By tomilondyn at 2011-09-11



By tomilondyn at 2011-09-11


Skocz do: