Postów: 237
16
Dołączył: 23.08.2009
no w sumie racja z tą grzałką.
Co do szafki. trzeba było napisać - rozrysował bym Ci projekt łącznie z pełnymi nazwami i kodami kreskowymi z Castoramy
Postów: 12
9
Dołączył: 07.03.2011
Nie szkodzi.
Tymczasem wzmacnianie trwa ;-)
126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa
+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...
Postów: 56
2
Dołączył: 18.07.2011
i podążamy w stronę światła
p.s
śledze temacik z niecierpliwością
Postów: 397
24
Dołączył: 28.11.2009
Witam. Czasem jak patrzę na te wszystkie szafki kupne to dziwie się że akwaria na tym stoją

Myślę że coś z tego mebelka jeszcze będzie. A co do oświetlenia to ja bym pomyślał jednak o oświetleniu punktowym, np. boki doświetlone, środek trochę ciemniejszy. Przy równomiernym oświetleniu w akwarium jest dość nudno (wiem z własnego doświadczenia). Czekam na kolejne postępy, pozdrawiam!
Postów: 12
9
Dołączył: 07.03.2011
(22.08.2011, 15:58)elekmc napisał(a): Przy równomiernym oświetleniu w akwarium jest dość nudno (wiem z własnego doświadczenia). Czekam na kolejne postępy, pozdrawiam!
Planuję szyby nakrywowe więc część zawsze mogę jakoś przyciemnić.
Tymczasem praca wre.
Jeszcze gąbka pod baniak i zamawiam szkło.
Stolik jak dotąd sprawdzony moim własnym ciężarem + żona ;-) <bez skojarzeń> :lol:
Nawet nie jęknął. Będzie więcej ludu to wszystkich właduję :-)
Teraz mały question.
Czy filtr HW-303 + coś takiego
http://allegro.pl/filtr-wewnetrzny-jp-02...56243.html wystarczy?
Reszta już zaplanowana.
126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa
+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...
Postów: 519
38
Dołączył: 12.02.2010
Już coraz bliżej.Na początku jakoś nie mogłem sobie wyobrazic tego stolika,ale powiem że nieźle to wygląda.
Co do filtra wew.to jak dla mnie lipa.Jeśli chcesz leciec po kosztach to chociaż weź coś takiego
http://allegro.pl/pompa-atman-at-201-720...31076.html
do tego gąbka i będzie o wiele lepszy niż ten co chcesz.
Ja bym polecił
http://allegro.pl/aquael-filtr-cilculato...61187.html
Postów: 12
9
Dołączył: 07.03.2011
Szkło dotarło.
Do tego praktycznie już wszystko mam.
Filtracja:
Hw-304b
FILTR WEWNĘTRZNY JP-025F 300-500l 1600l/h
Ogrzewanie - 2x250W z termostatem.
Podłoże - piach kwarcowy. Czeka na płukanie.
Oświetlenie - Belka oświetleniowa a w niej 1x40W WATER PLANT.
Tło - będzie czarny brystol.
No i gro korzeni, listowia, szyszek etc. ;-)
Jutro jadę jeszcze po szyby nakrywowe i zaczynam działać.
126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa
+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...
Postów: 294
9
Dołączył: 25.08.2011
czekam na więcej zdjęć, początek jest dobry
Pozdrawiam Katarzyna
396l-Azja
240l -pielęgnice
12l- krewetki
Postów: 1,044
20
Dołączył: 22.05.2011
Interesujący temat, lubię czytać takie wraz z całą relacją fotograficzną od początku.
Powodzenia i będę zerkał tutaj
Postów: 55
5
Dołączył: 05.06.2010
-wszystko spoko ,ale ta kotarka z przodu zabija,pomyśl o jakiś drzwiczkach,albo całość zabuduj jakimiś listwami może boazeryjnymi, albo podłogowymi panelami,jest wiele możliwości,ta kotarka dla mnie jest nie do przyjęcia ,po za tym szykuje się fajny baniaczek pozdrawiam i życzę sukcesów.