Postów: 369
23
Dołączył: 10.11.2009
antylopa
[11l-Zbiera kurz na półce]
[25l-Czeka na nową aranżacje]
[112-ogólne]
Postów: 295
31
Dołączył: 20.04.2008
Postów: 779
29
Dołączył: 30.04.2009
apsik
Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl
805L
Postów: 369
23
Dołączył: 10.11.2009
koń ;d
[11l-Zbiera kurz na półce]
[25l-Czeka na nową aranżacje]
[112-ogólne]
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
Nie ma chyba wyrazu na 'ń' to napisze na 'n'
neonki
-.-'
Postów: 158
9
Dołączył: 18.07.2009
i <spójnik>
Pesymista to człowiek, który z dwojga złego wybiera obydwa.
Postów: 779
29
Dołączył: 30.04.2009
iglica
Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl
805L
Postów: 6
2
Dołączył: 30.12.2009
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
Postów: 430
23
Dołączył: 24.09.2007
zebra
Kaliber 44, Paktofonika [*]Magik[*]
300l - Ameryka Południowa Pawiookie
http://www.akwaswiat.net/-300l-ameryka-p...5924-3.htm
www.Pawiookie.pl