• 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[450-Malawi] Jokeru
#61

Jedno nie gotowe, a w Malawi brak pokrywy. Będę samemu robić pod pyszczaki.

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#62

Jokeru napisał(a):Jedno nie gotowe, a w Malawi brak pokrywy. Będę samemu robić pod pyszczaki.
czekam więc na fotki nowego akwa.


Skocz do: