Postów: 3
1
Dołączył: 22.04.2009
Witajcie mam pytanie ile rybek mogę trzymać w 25l akwarium??
PS: Wiem że trochę małe ale cóż początki bywają trudne;/
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
Zależy jakie rybki, powiedz jakie Ci się podobają.
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 3
1
Dołączył: 22.04.2009
Podobają mi się neonki inessa i neonki czarne oraz bojowniki
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
prof.Animal napisał(a):Zależy jakie rybki, powiedz jakie Ci się podobają.
Nie ma tu zbyt dużego wyboru. Najodpowiedniejsze to bojownik lub krewetkarium.Tematy pozyskane z opcji szukaj którą należy używać:
http://www.akwaswiat.net/obsada-25-l-t-9860.html
http://www.akwaswiat.net/25l-t-9667-2.html
http://www.akwaswiat.net/obsada-dla-akwa...977-6.html
http://www.akwaswiat.net/moja-obsada-akw...-6809.html
i wiele innych...
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
No to możesz sobie pozwolić na samca bojownika. Do tego jakieś ciekawe ślimaczki i może krewetki, tylko posadź dużo mchu, aby bojek ich nie powykańczał.
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 3
1
Dołączył: 22.04.2009
dzięki tak myślałam o bojku bo jest bardzo ładny;]
A jeszcze mam pytanie czy to prawda że jeden cm ciała rybki= 1l wody??
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
Nie, to nie prawda, bo każda rybka inaczej się zachowuje, w innych miejscach przebywa i akwarium powinno być miejsca tyle, aby spokojnie mogła normalnie żyć i nie była atakowana, wyganiana itp. NIE SUGERUJ SIĘ TYM!
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 422
26
Dołączył: 19.10.2008
Ja bym wsadziła neonki czerwone + krewetki
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
Gismo napisał(a):Ja bym wsadziła neonki czerwone + krewetki
A ja nie.
Neonki lubią popływać a fakt że czerwone rosną jeszcze większe od Inessa nie pomaga.Microrasbora galaxy byłaby lepsza ale jest dość delikatna i trudno ją zdobyć.Myślę że na takie akwa ławica to zdecydowanie za dużo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2009, 11:31 {2} przez
Olek.)
Postów: 1,196
67
Dołączył: 13.04.2008
bojek jest dobrym wyborem + mech jawajski i inne mchy i jeszcze microsorium windelov te rośliny dobrze rosną przy ośwetleniu które znajduje się w pokrywie...