Witam
posiadam akwarium 112l
chcialbym sie zapytac czy moja obsada bedzie dobrze funkcjonowac
mianowicie:
4x gurami (3 samice, 1 samiec)
5x kirys spizowy
1x bocja lub kosiarka co polecacie
10x neon innessa
ewentualnie jak to za malo lub czegos wam brakuje mozecie polecic mi jakies inne rybki
czy z tymi rybkami moglyby byc jeden bystrzyk barwny i jeden labeo te rybki pozostaly mi ze starego akwarium
jakby ktos znal jakies roslinki ktore odpowiadaja tym rybkom to prosze o nazwy
z gory dziekuje
posiadam akwarium 112l
chcialbym sie zapytac czy moja obsada bedzie dobrze funkcjonowac
mianowicie:
4x gurami (3 samice, 1 samiec)
5x kirys spizowy
1x bocja lub kosiarka co polecacie
10x neon innessa
ewentualnie jak to za malo lub czegos wam brakuje mozecie polecic mi jakies inne rybki
czy z tymi rybkami moglyby byc jeden bystrzyk barwny i jeden labeo te rybki pozostaly mi ze starego akwarium
jakby ktos znal jakies roslinki ktore odpowiadaja tym rybkom to prosze o nazwy
z gory dziekuje
