Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

obsada 112l
#1
Question 

Witam
posiadam akwarium 112l
chcialbym sie zapytac czy moja obsada bedzie dobrze funkcjonowac
mianowicie:
4x gurami (3 samice, 1 samiec)
5x kirys spizowy
1x bocja lub kosiarka co polecacie
10x neon innessa

ewentualnie jak to za malo lub czegos wam brakuje mozecie polecic mi jakies inne rybki

czy z tymi rybkami moglyby byc jeden bystrzyk barwny i jeden labeo te rybki pozostaly mi ze starego akwarium

jakby ktos znal jakies roslinki ktore odpowiadaja tym rybkom to prosze o nazwy

z gory dziekuje
#2

Gurami odpada a na miejsce bocji lub kosiarek otoski
#3

skoro gurami odpada moglby ktos polecic jakies ladne rybki ktore maja dominowac wygladem? ;p
#4

Pseudomugil furcatus (ławicowa)
#5

takiej ryby w moim miescie sie nie kupi
co powie(sz/cie) na tęczanki neonowe lub pretniki i jakie ilosci tych rybek?
#6

Prętnik karłowaty w opcji jak chciałeś gurami może być
#7

z gory przepraszam bo widze ze nie w tym dziale napisalem

Spoko, ale korzystaj z opcji SZUKAJ:
http://www.akwaswiat.net/search.php?acti...order=desc
http://www.akwaswiat.net/obsada-100l-150...14418.html
Przenoszę do działu obsad i zamykam - Kejdi
Temat zamknięty


Skocz do: