09.01.2017, 16:48
Witam,
zalozylem sobie akwarium male moze z 25-30 l ten zestaw z aquaela chcuialem dokupic takie oswietlnie : http://allegro.pl/aquael-lampa-do-akwari...38935.html
I zapytac czym nawozic rosliny ? mam tam zwirek drobny
zalozylem sobie akwarium male moze z 25-30 l ten zestaw z aquaela chcuialem dokupic takie oswietlnie : http://allegro.pl/aquael-lampa-do-akwari...38935.html
I zapytac czym nawozic rosliny ? mam tam zwirek drobny
