Akwarium : 72l - 60x30x40 - proste
Filtr : Aqua Szut Turbo 550 N
Oświetlenie : T8 1X15W
Ogrzewanie : Grzałka 75W
Podłoże : Żwir kwarcowy 2-3-5mm
Dekoracje : korzeń x 1, kokos x1
Nawożenie : Aqua Art Carbo, Tropical Aquaflorin (Potassium)
Flora : Limnophila sessiliflora, Vallisneria gigantea, Cabomba caroliniana, Cladophora aegagropila
Fauna : Razbora klinowa x 10, Otosek x 3, Bojownik x 1, Ampularia x 4, 1 x niezidentyfikowany narybek w kojcu - prawdopodobnie mała Razbora
PS. 2 koszyczki polecą gdy rośliny zapuszczą korzenie, same łodygi wypływają ze żwiru
Pozdrawiam.



Filtr : Aqua Szut Turbo 550 N
Oświetlenie : T8 1X15W
Ogrzewanie : Grzałka 75W
Podłoże : Żwir kwarcowy 2-3-5mm
Dekoracje : korzeń x 1, kokos x1
Nawożenie : Aqua Art Carbo, Tropical Aquaflorin (Potassium)
Flora : Limnophila sessiliflora, Vallisneria gigantea, Cabomba caroliniana, Cladophora aegagropila
Fauna : Razbora klinowa x 10, Otosek x 3, Bojownik x 1, Ampularia x 4, 1 x niezidentyfikowany narybek w kojcu - prawdopodobnie mała Razbora

PS. 2 koszyczki polecą gdy rośliny zapuszczą korzenie, same łodygi wypływają ze żwiru
Pozdrawiam.



nawet czarny worek od śmieci lepszy niż te badziewo fototapeta...