07.11.2010, 12:09
07.11.2010, 12:56
Akwarium powinno stać całą powierzchnią dna i jeżeli powierzchnia jest nierówna to podłoże powinno się odpowiednio ugiąć(jak masz styropian pod akwa albo matę to jest ok), a taki plastik ci się nie ugnie.Na temat podstawki się nie wypowiem, nie chcesz zrozumieć to i tak nie zrozumiesz.
07.11.2010, 13:08
Moje akwaria zawsze stały na takowych podstawkach (450l też) i mimo, że kiedyś w mieszkaniu miałem strasznie krzywą podłogę i szafki się wyginały to akwa stało prosto.
07.11.2010, 13:25
No stało "prosto" ale naprężenia na jedną z szyb były większe, gdyby miało pod sobą styropian albo matę to by się odpowiednio ugięło podłoże i by nie było zbędnych naprężeń i ryzyka.
07.11.2010, 13:36
Ale taka podstawa jest miękka (przynajmniej dobrej jakości) i przystosowuje się do zbiornika.
07.11.2010, 13:46
sam ma taka podstawka, akwa 80l (dł 60 szer 35 wys 45 )
akwa stoi na niej już dosyć długo i nic się nie stało.
Osobiście polecam takie rozwiązanie.
akwa stoi na niej już dosyć długo i nic się nie stało.
Osobiście polecam takie rozwiązanie.
07.11.2010, 14:33
A jak jest elastyczna to przepraszam.Widziałem do tej pory tylko plastikowe, twarde.
« Starszy temat | Nowszy temat »

