Postów: 90
22
Dołączył: 13.12.2009
Niczym nie nawożę. Stosuje tylko bimbrownie i oświetlenie 2x15 w. do tego podmianki co 3 dni/. filtr Jeszce widać bo nie zarosły jeszcze boki.Ja nie wiem co wy chcecie od tego tła ;d
[25l] Krewetkarium
-6 x Red Cherry
[60l] Ogólne
-8x Brzanka sumatrzańska
-7x Neon Inessa
-3x Jarzeńce
-2x Zbrojnik
-4x Kiler (Heleny)
http://www.akwaswiat.net/attachment.php?aid=10482
Postów: 9
0
Dołączył: 31.05.2010
Całkiem fajne, ale:
1. Strasznie dużo podłoża nasypałeś.
2. Widoczność sprzętu nie wpływa niestety na + w walorach wizualnych akwarium.
3. Komentarzy odnoszących się do koloru tła nie słuchaj, bo akwarium wygląda naprawdę nieźle

4. Na zbrojniki za mały litraż
Postów: 90
22
Dołączył: 13.12.2009
Co do drugiego punktu ci odpowiem ponieważ . widać sprzed gdyż jest on jeszcze nie zarośnięty przez rośliny.. te z boku były później dosadzone dlatego jeszcze nie są równo jak te na środku
[25l] Krewetkarium
-6 x Red Cherry
[60l] Ogólne
-8x Brzanka sumatrzańska
-7x Neon Inessa
-3x Jarzeńce
-2x Zbrojnik
-4x Kiler (Heleny)
http://www.akwaswiat.net/attachment.php?aid=10482