• 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[65L-ogólne] Zielone wzgórze :)Nowe Fotki na 13 Stronie post 124

Niczym nie nawożę. Stosuje tylko bimbrownie i oświetlenie 2x15 w. do tego podmianki co 3 dni/. filtr Jeszce widać bo nie zarosły jeszcze boki.Ja nie wiem co wy chcecie od tego tła ;d

[25l] Krewetkarium
-6 x Red Cherry

[60l] Ogólne
-8x Brzanka sumatrzańska
-7x Neon Inessa
-3x Jarzeńce
-2x Zbrojnik
-4x Kiler (Heleny)
http://www.akwaswiat.net/attachment.php?aid=10482

Całkiem fajne, ale:
1. Strasznie dużo podłoża nasypałeś.
2. Widoczność sprzętu nie wpływa niestety na + w walorach wizualnych akwarium.
3. Komentarzy odnoszących się do koloru tła nie słuchaj, bo akwarium wygląda naprawdę nieźle Wink
4. Na zbrojniki za mały litraż Sad

Co do drugiego punktu ci odpowiem ponieważ . widać sprzed gdyż jest on jeszcze nie zarośnięty przez rośliny.. te z boku były później dosadzone dlatego jeszcze nie są równo jak te na środku Smile

[25l] Krewetkarium
-6 x Red Cherry

[60l] Ogólne
-8x Brzanka sumatrzańska
-7x Neon Inessa
-3x Jarzeńce
-2x Zbrojnik
-4x Kiler (Heleny)
http://www.akwaswiat.net/attachment.php?aid=10482


Skocz do: