Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada 60 litrów
#1

Witam,
proszę o poradę jakie rybki, lubią taki teren który mi się podoba, a mianowicie: bardzo drobny żwirek(piasek taki biały) i łupki poukładane w kryjówki. Ja marze o pielęgnicach, ale czytałem, że przy takim litrażu to niemożliwe. Proszę o jakieś interesujące propozycje.
Pozdrawiam Maciek
#2

Polecam muszlowce.Oto tematy warte przeczytania:
http://www.akwaswiat.net/akwarium-dla-mu...-5864.html
http://www.akwaswiat.net/akwa-dla-muszlo...-9912.html
http://www.akwaswiat.net/-63l-pseudotang...-6206.html

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#3

Może parka ramirez,lub 1+2 kakadu,do tego 5 otosków i ok 15 razbór.Szkoda że piasek jest biały rybki przeważnie bardziej wolą ciemniejsze podłoże.

-.-'
#4

witam , czy gupiki welonki żałobnice i mieczyki mogą żyć w akwarium razem bo mam
3 mieczyki - 1 samiec i 2 samice
4 głupiki
3 żałobnice
1 welona
2 glonojady
czy można dołożyć jeszcze rybek akwarium mam 60 litrów
#5

3 mieczyki - 1 samiec i 2 samice --> Nie, za małe akwarium.
4 głupiki --> Jak już to GUPIKI.
3 żałobnice --> Jak już to Żałobniczki, do tego ryba stadna.
1 welona --> Za małe akwarium.
2 glonojady --> Co to?? Ślimak, ryba czy skorupiak??
#6

A jeszcze jedno pytanie, mogę trzymać w nim bocje wspaniałą , tak mi się podoba!!
#7

Nie, bocja wspaniała od 200l wzywż

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Temat zamknięty


Skocz do: