Postów: 2,083
64
Dołączył: 09.07.2012
Ramirezy nawet za dorosłe by się wzięły.
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
Postów: 5
2
Dołączył: 23.12.2012
Witam chciałbym wymienić mój filtr wewnętrzny na filtr kaskadowy aquael FZN-2 co o tym myślicie będzie dobry czy może za duży albo za mały ???
Akwarium 63L
Obsada:
5x otosek
3x gupik
13x neon inessa
ok 30x krewetki RC
5x Ślimak helenka
http://www.akwaswiat.net/aktualizacja-re...#pid311778
Postów: 2,083
64
Dołączył: 09.07.2012
Chyba 1 by wystarczyła ale 2 też możesz dać i najwyżej przykręcić.
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
Postów: 5
2
Dołączył: 23.12.2012
Akwarium 63L
Podłoże Aquatic-Nature Pro-Soil 11L
Filtr :
Aquael kaskada FZN-2
Oświetlenie 2x15W przód 15W zwykła 6500K tył 15W FloraSun
pokrywa cała wyklejina taśmą odblaskową
Temperatura: 25-27 stopni
Nawożenie: jak narazie tylko- Planta Gainer Carbo + Potas
Obsada:
5x otosek
3x gupik
13x neon inessa
ok 30x krewetki RC
5x Ślimak helenka
Akwarium 63L
Obsada:
5x otosek
3x gupik
13x neon inessa
ok 30x krewetki RC
5x Ślimak helenka
http://www.akwaswiat.net/aktualizacja-re...#pid311778
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2013, 20:14 {2} przez
dave091.)
Postów: 1,044
20
Dołączył: 22.05.2011
Bardzo ładne, mi sie podoba
Postów: 5
2
Dołączył: 23.12.2012
Mała aktualizacja po dwóch tygodniach troche zarosło )))
Akwarium 63L
Obsada:
5x otosek
3x gupik
13x neon inessa
ok 30x krewetki RC
5x Ślimak helenka
http://www.akwaswiat.net/aktualizacja-re...#pid311778
Postów: 1,073
21
Dołączył: 27.10.2011
No fajnie , korzeń trzeba było dać na jedną stronę
Postów: 65
17
Dołączył: 14.10.2012
Przed zarosnieciem podobalo mi sie bardziej super korzen ktorego teraz praktycznie nie widac a dawal wiele temu akwarium
Postów: 5
2
Dołączył: 23.12.2012
Jutro robie przycinke i może coś przesadze także korzeń bedzie bardziej widoczny nie sądziłem że te rośliny aż tak szybko wyrosną
Akwarium 63L
Obsada:
5x otosek
3x gupik
13x neon inessa
ok 30x krewetki RC
5x Ślimak helenka
http://www.akwaswiat.net/aktualizacja-re...#pid311778