14.12.2009, 18:46
Witam prezentuje mój baniaczek do oceny publicznej, jeśli ktoś ma jakieś uwagi czy porady proszę pisać jestem otwarty i ciekawy co myślicie o mojej pracy zaznaczam ze jestem tak jak by początkujący i Baniaczek ma już od roku czasu
Dane Zbiornika:
-Szerokość 35 cm Długość 80 cm Wysokość 40 cm 112l z pokrywą
-filtracja to AquaEL Fan-2/plus 230v-50Hz 5.2w
-oświetlenie to 2x 20w tube jedna to sunglow na tył rzuczony a na przód floraglow dla roslin
+ odbłyśniki
-Ogrzewanie termostat z mocna grzałka 'nie pamiętam parametr' ale 27 stopni jest stale
Flora:
- Anubias
-nurzańce
-cryptocoryny
-żabienica amazonka
Fauna:
-Gurami -6
- Bocje -3
- Sumik szklisty-2
- żałobnica -2
- kiryśnik- 2
- glonyjadki -3 ale jeden to juz monstrum i go wydaje a reszta to 2młode
- mieczyki 3
- No i Koszarka nie wyobrażam sobie baniak bez niego ale tylko 1 mam niestety
Dane Zbiornika:
-Szerokość 35 cm Długość 80 cm Wysokość 40 cm 112l z pokrywą
-filtracja to AquaEL Fan-2/plus 230v-50Hz 5.2w
-oświetlenie to 2x 20w tube jedna to sunglow na tył rzuczony a na przód floraglow dla roslin
+ odbłyśniki-Ogrzewanie termostat z mocna grzałka 'nie pamiętam parametr' ale 27 stopni jest stale
Flora:
- Anubias
-nurzańce
-cryptocoryny
-żabienica amazonka
Fauna:
-Gurami -6
- Bocje -3
- Sumik szklisty-2
- żałobnica -2
- kiryśnik- 2
- glonyjadki -3 ale jeden to juz monstrum i go wydaje a reszta to 2młode
- mieczyki 3
- No i Koszarka nie wyobrażam sobie baniak bez niego ale tylko 1 mam niestety

A zwłaszcza ta ściana z nurzańca po prostu bosko xD Nie masz problemów z niedoborami albo glonami ?? Bo ten anubias jakiś taki ciapkowaty jest. O rybach to nic nie powiem bo się nie znam, ale wydaje mi się, że tych gurami to trochę za dużo ;]