Postów: 5
3
Dołączył: 15.02.2013
Witam dzis zakupilem mech, mniej wiecej cos takiego
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http:...AQ&dur=309 i mam do niego pytanie czy on po polozeniu go w akwarium sam sie rozrosnie? czy musze go rozrywac i jakos przymocowywac do kamieni?
Postów: 1,073
21
Dołączył: 27.10.2011
Tylko to nie mech , tam dalej jest opisane. :-)
Mech się mocuje nitka bądź żyłką . galezatke jak na foto tez można lub swobodnie osobno jeżeli tonie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2013, 20:11 {2} przez
edison.)
Postów: 2,083
64
Dołączył: 09.07.2012
To jest gałęzatka czyli glon. Możesz ją rozerwać i wyłożyć na podłożu jako "dywan" lub możesz zostawić i pozwolić jej rosnąć w postaci kulki.
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
Postów: 91
4
Dołączył: 16.01.2013
To jest gałęzatka, ona dość powoli się rozrasta akurat, możesz ją rozerwać na taki np dywan, i zrobicz tego na podłożu dywanik, lub np owinąć korzeń tym i lekko związać.
Jeśli ją rozerwiesz to nie zrobi się z powrotem w kulkę.
Postów: 5
3
Dołączył: 15.02.2013
macie moze jakiws fotki jak to wyglada na podlozu?
dobra dzieki wielkie za odp

do zamkniecia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2013, 20:33 {2} przez
nero069.)
Postów: 2,083
64
Dołączył: 09.07.2012
Kolego trochę wysiłku, "dywan z gałęzatki" wpisane w google:
https://www.google.pl/search?hl=pl&rlz=1...4QTIm4GYDA
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]