Witam , Jestem Nowym Akwarysta i chcialem wiedziec czy moje Zmienniaki sa w ciazy , troche czytalem i mam tak jakby cien w miejscu plamki przy odbycie , Rybka jest 'napompowana' plywa bardzo nerwowo i pozostale 2 Zmienniaki plywaja za nia . Chcialem Wiedziec czy jest w ciazy i jesli jest jak mam sie przygotowac ?
Pozdrawiam , Kuba
Proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"
-> http://www.akwaswiat.net/-rozmnozylem-pl...552-2.html
Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
10% = w/w
100%=ban
Pozdrawiam , Kuba
Proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"
-> http://www.akwaswiat.net/-rozmnozylem-pl...552-2.html
Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
10% = w/w
100%=ban
