19.12.2010, 19:34
W związku z narastającą aktywnością komunikacji w Shoutboxie, tak jak było zapowiedziane wcześniej zostaje wprowadzony regulamin użytkowania.
1. Komunikator ten służy do szybszego porozumiewania się między uczestnikami forum w sprawach natury różnej.
2. Nie mogą mieć tam miejsca długie akwarystyczne porady(od tego służy forum i poszczególne działy)
3. Obowiązują w nim takie same zasady jak na całym forum.
4. Należy starać się pisać zrozumiale, tak jak na forum ogólnym.
5. Zabrania się :
6. W razie ewentualnych przewinień moderatorzy mają prawo wyciągać konsekwencje z nieregulaminowych zachowań(ostrzeżenia/bany)
1. Komunikator ten służy do szybszego porozumiewania się między uczestnikami forum w sprawach natury różnej.
2. Nie mogą mieć tam miejsca długie akwarystyczne porady(od tego służy forum i poszczególne działy)
3. Obowiązują w nim takie same zasady jak na całym forum.
4. Należy starać się pisać zrozumiale, tak jak na forum ogólnym.
5. Zabrania się :
- spamowania/floodowania (pisania niezrozumiałych treści)
- rozwijania dłuższych wątków o tematyce akwarystycznej
(rozwiązywanie problemów,o czym mowa była już wyżej).
- używania wulgaryzmów i obrażania użytkowników
- reklamowania stron o charakterze komercyjnym (wszelkie linki do
stron oferujących pieniądze bądź inne dobra w zamian za usługi)
- umieszczania ogłoszeń sprzedam/kupię, od tego służy giełda forum
- stron zawierających treści rasistowskie i pornograficzne.
- reklamowania for i stron akwarystycznych (służy temu odpowiedni temat) osoby zainteresowane reklamą na forum prosimy o kontakt PW
lub mailowy: biuro@wolfik.com
6. W razie ewentualnych przewinień moderatorzy mają prawo wyciągać konsekwencje z nieregulaminowych zachowań(ostrzeżenia/bany)

