Temat zamknięty

Około 62l
#1

Chciałbym się spytać czy mogę do tak zaprojektowanego baniaka http://img404.imageshack.us/img404/465/akwax.jpg dać :
1+1 ramirezki
1+2 prętnik karłowaty (jeśli się da to tylko samiec)
1 bojownik
LUB zamiast prętnika i bojka, samca p.kakadu orange
6 Cristal red
Dodam :
Filtr-fan2
grzałka-50w
dno czarny żwirek 1-3mm i pod nim ziemia

Ostrzeżenie:

dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
Temat zamknięty


Skocz do: