17.12.2010, 18:54
Nie wiem jakim cudem Ty masz prawie 1000 postów jak zadajesz takie pytania...
Jak chcesz to kupuj... W Twoim wypadku to będzie najlepsze rozwiązanie.
Jak chcesz to kupuj... W Twoim wypadku to będzie najlepsze rozwiązanie.
Towarzyskie 112L -> <strona w budowie>
Towarzyskie 54L -> http://www.akwaswiat.net/-54l-ogolne-sna...20155.html
Krewetkarium 12L -> http://www.akwaswiat.net/-12l-krewetkari...22930.html
