Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[45l] Ameryka płd. - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: [45l] Ameryka płd. (/showthread.php?tid=9949)



[45l] Ameryka płd. - ALBIXXX - 03.04.2009

To moja pierwsze akwarium. Wcześniej należało do mojego brata, ale później mi je przekazał.
Moja obsada:
- 2x Gupik (parka)
- 5x Neon Innesa
- 4x Mieczyk Hellera (samice)
- 2x Otosek

Zdjęcia akwarium mojego brata:

Zdjęcie akwarium mojego pomysłu:

Zdjęcia aktualne po drobnej poprawce:
Proszę niezwłocznie wstawić fotki w innym razie temat zostanie usunięty.Reaktywując temat należy zgłosić to moderatorowi aby przeniósł temat do galerii lub od nowa założyć temat krok po kroku zgodnie z regulaminem galerii.