[45l] Ameryka płd. -
ALBIXXX - 03.04.2009
To moja pierwsze akwarium. Wcześniej należało do mojego brata, ale później mi je przekazał.
Moja obsada:
- 2x Gupik (parka)
- 5x Neon Innesa
- 4x Mieczyk Hellera (samice)
- 2x Otosek
Zdjęcia akwarium mojego brata:
Zdjęcie akwarium mojego pomysłu:
Zdjęcia aktualne po drobnej poprawce:
Proszę niezwłocznie wstawić fotki w innym razie temat zostanie usunięty.Reaktywując temat należy zgłosić to moderatorowi aby przeniósł temat do galerii lub od nowa założyć temat krok po kroku zgodnie z regulaminem galerii.