Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Reaktywacja forum! - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Uwagi do forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Temat: Reaktywacja forum! (/showthread.php?tid=39705)

1 2 3 4 5 6 7 8

RE: Reaktywacja forum! - tokatoka - 29.09.2015

"Wylatuje na amen" cóż za KGBowskie metody. Szkoda, że nie przytoczyłeś tekstu "w czym ci przeszkadza brak moderatorów i których konkretnie". Z tą kwestią zamierzasz coś zrobić czy na tym forum nie będzie już moderatorów tak "na amen"? Temat w zasadzie rozbija się o to, że właśnie nie ma modów i posty o jakiejś wartości merytorycznej znikają wśród tony śmieci ale jakoś nadal nie widać by coś się miało zmienić. Także stąd wynika moja interpretacja, że uważasz, że modzi nie są potrzebni. Nie trzeba mieć wszystkiego napisane dosłownie by pewne rzeczy dostrzec.

RE: Reaktywacja forum! - wolfik - 29.09.2015

Napisałem to:
Wolfik napisał(a):W jaki sposób doskwiera Ci brak moderatorów i których konkretnie?

Co z kontekstu wcześniejszych moich wypowiedzi oznacza, że MODERATORZY SĄ.
to że nie wdają się z Tobą w pyskówki, nie oznacza, że ich nie ma
to że ich nie widzisz, nie oznacza że ich nie ma

Nie masz bladego pojęcia co się dzieje od strony zaplecza, ile osób pracuje przy forum, co robią i ile czasu na to poświęcają.

'tokatoka napisał(a):Mi osobiście zwisa czy to forum istnieje czy nie bo jest cała masa innych ale wielokrotnie był wałkowany chociażby temat braku moderatorów i nic się w tej kwestii nie zmienia.

Idź już sobie na te inne fora, nie mam czasu na bezsensowne dyskusje.

RE: Reaktywacja forum! - tokatoka - 30.09.2015

Na tym forum są moderatorzy tylko niewidoczni? Big Grin W takim razie zagoń ich do pracy bo ich działalność (a w zasadzie jej brak) widać doskonale chociażby po dziale "kosz" do którego ostatni temat został przeniesiony w lutym. To samo z zamykaniem tematów po 7 dniach w "szybkie pytanie". Jakoś pomimo takiej deklaracji nikt tego nie robi. W zasadzie nie widać żadnej pracy moderatorów ale starasz się udowodnić coś zupełnie innego. Oczywiście zrobisz z tym tematem co uważasz. Powodzenia.

RE: Reaktywacja forum! - rafik - 30.09.2015

Wolfik grozisz banem?No to już teraz sam siebie przeszedłeś. Przez ileś tam miesięcy nie wchodziłeś na forum.Tylko po mojej "interwencji" U @Hubusa raczyłeś się odezwać a teraz grozisz banem?
Zostałeś elegancko wypunktowany i dalej powtarzasz jak mantrę swoje racje.

RE: Reaktywacja forum! - victus - 04.10.2015

Na szczęście to forum nie jest jedyne w sieci i jest masa innych, ogólnopolskich jak i regionalnych, działających prężnie i szanujących użytkowników.

RE: Reaktywacja forum! - Kondziu360 - 10.06.2016

Szkoda tu wejść po tylu latach i zobaczyć forum w takiej rozsypce.

RE: Reaktywacja forum! - tokatoka - 02.07.2016

Faktycznie 6 miesięcy to już ładnych parę lat.

RE: Reaktywacja forum! - Kondziu360 - 04.07.2016

Mówię o ogóle. Aktywnie przestałem się udzielać w 2012 roku, ponieważ zlikwidowałem akwaria. Napisałem kilka postów przez ten czas, ale w tym który skomentowałeś, wyraziłem ogólne spostrzeżenie. Ty naprawdę nie masz do czego się przyczepić i szukasz kłótni na siłę Big Grin

RE: Reaktywacja forum! - rafik - 06.07.2016

Nie widzę szans na odrodzenie tego forum...

RE: Reaktywacja forum! - tokatoka - 06.07.2016

(04.07.2016, 19:11)Kondziu360 napisał(a):  Mówię o ogóle. Aktywnie przestałem się udzielać w 2012 roku, ponieważ zlikwidowałem akwaria. Napisałem kilka postów przez ten czas, ale w tym który skomentowałeś, wyraziłem ogólne spostrzeżenie. Ty naprawdę nie masz do czego się przyczepić i szukasz kłótni na siłę Big Grin

Co to znaczy udzielać się aktywnie i nieaktywnie? Likwidacja akwarium oznacza nieaktywność? Posty pisałeś cały czas więc byłeś aktywnym użytkownikiem i doskonale wiedziałeś w jakim forum jest stanie bo nie podupadło z dnia na dzień. Stwierdzam tylko jak to faktycznie wygląda ale pewnie znowu nie mam racji z tym, że 6 miesięcy to nie parę lat. Jak widać nawet czasoprzestrzeń zagniesz byleby tylko udowodnić, że racja jest po Twojej stronie. Cóż za podobieństwo do niejakiego edisona i top(ileśtam).