Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Reaktywacja forum! - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Uwagi do forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Temat: Reaktywacja forum! (/showthread.php?tid=39705)

1 2 3 4 5 6 7 8

RE: Reaktywacja forum! - tokatoka - 22.09.2015

(22.09.2015, 00:21)edison napisał(a):  Widać źe jesteś pieniaczem/

Uczę się od mistrzów sredisonow dlatego jestem w pienianiu innych prawie tak dobry jak Ty.

EDIT:

Uczę się od mistrzów sredisonow dlatego jestem w pienianiu innych prawie tak dobry jak Ty/

Podjąłem decyzje, jeśli oni nas olewają to ja ich oleje i to forum/.
Na tym kończę tą dyskusje i przyszłe ( bo napewno jeszcze ktoś je poruszy ) bo nie ma sensu się z wami użerać.
wykasowałem wszystkie swoje tematy, nikt się o nic nie pyta, pewnie po wykasowaniu nawet wszystkich postów moderacja by tego nie zauważyła
Moderacji jak nie było tak nie ma, jednodniowy zryw terminatora Smile
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: Reaktywacja forum! - edison - 22.09.2015

Widać ze nie masz co robić w źyciu, koniec offtop.

Jak widać Ty też nie prowadzisz zbyt ciekawego życia skoro połowę czasu spędzasz na "odchodzeniu" z forum a drugą na pisanie na nim. Czyżby przytoczone posty nie należały do Ciebie? Próbujesz pisać o swojej dojrzałości a zachowujesz się dokładnie tak samo jak ta Twoja forumowa "gimbaza". Nie spodziewam sie końca offtopu z Twojej strony bo za każdym razem piszesz, że to koniec (np. przygody z forum) a następnie się pojawiasz i piszesz to samo.

Widać źe masz jakis problem ze sobą./

A nie mówiłem, że nie odpuścisz? Zawsze chcesz mieć ostatnie słowo więc to chyba Ty masz jakiś problem. Pisałeś, że kończysz offtop ale dalej go kontynuujesz wbrew temu co pisałeś. Ot cała twoja "dorosłość".

Spójrz najpierw na siebie a póżniej pouczaj innych.

RE: Reaktywacja forum! - wolfik - 22.09.2015

Odpocznijcie przez tydzień

RE: Reaktywacja forum! - Kelvezu - 22.09.2015

Prowokacja zakończona sukcesem.

RE: Reaktywacja forum! - tokatoka - 29.09.2015

(22.09.2015, 19:16)Kelvezu napisał(a):  Prowokacja zakończona sukcesem.

Raczej nie chodziło o prowokację ale jeżeli by to tak potraktować to zostały udowodnione 2 rzeczy:

1. Edison mimo tego co deklaruje parę postów wyżej (czyli koniec offtop) zawsze chce mieć ostatnie słowo.
2. Wolfik wbrew temu co pisał udowodnił, że moderatorzy są jednak potrzebni.

Dziwi mnie, że pomimo tego, że w drugim poście wypowiadał się moderator który uważa dokładnie tak samo jak inni, że moderacja jest jednak potrzebna to administracja uważa zupełnie inaczej. Rafik doskonale to opisał bo skoro faktycznie nie są potrzebni to po co byli wcześniej na forum? Po co taki temat dział jak "kosz" czy też po co tworzyć regulamin którego przestrzegania nie ma kto egzekwować? Gdyby moderacja była to naprawdę można by tworzyć wiele fajnych rzeczy. Przykładem jest chociażby powstanie działu "szybkie pytanie..." który powstał po inicjatywie użytkowników ale bez aktywnej moderacji czy administracji nie miałby kto go stworzyć. Zrobił się oczywiście z niego jeden wielki śmietnik ale to oczywiście wina nie niczego innego jak tylko braku moderatorów. Na innych forach takie działy funkcjonują bez zastrzeżeń tylko tu jest jakiś problem. No ale jak ma funkcjonować skoro został dla niego stworzony zbiór zasad:
"- będziemy tutaj przenosić wszystkie nowe tematy, które uznamy za powtarzające się lub mało merytoryczne
- każdy przeniesiony czy założony w tym dziale temat będzie zamykany po maksymalnie 7 dniach
- jeśli jakaś dyskusja wybije się intelektualnie, przeniesiemy temat do odpowiedniego działu, przy okazji dokonując w nim niezbędnych poprawek".

Mając na uwadze powyższe niech teraz kolega wolfik wyjaśni mi kto i w jaki sposób miał zamykać czy przenosić tematy skoro moderacja nie jest potrzebna na forum? Nie sądzisz, że jedno zaprzecza drugiemu? Kolega Kelvezu sugerował aby mu nadać uprawnienia moderatora. Skoro jest chętny to może dać mu szansę? Plus dla Ciebie jest taki, że zacząłeś się częściej pojawiać na forum ale obawiam się, że sam nie ogarniesz tematu.

RE: Reaktywacja forum! - wolfik - 29.09.2015

Zanim znowu będę musiał kogos zbanować, zacytuje sam siebie.
Napisałem dokładnie to, nic innego, nic o braku moderacji, nic o niepotrzebnych moderatorach.
Kto nadal będzie chciał udowadniać mi, że napisałem coś innego, wylatuje na amen.

Wolfik napisał(a):Co mają admini i moderatorzy do szybkości odpowiadania na posty użytkowników? Smile
My się tym nie zajmujemy przecież

Wolfik napisał(a):Ale czy administrator lub moderator odpowiada za merytoryczna jakość postów?
Jesteś akwarystą - dziel się wiedzą jeśli tylko masz chęć i czas.

Wolfik napisał(a):Za jakość merytoryczną forum odpowiadają użytkownicy, którzy się na nim wypowiadają. Ani ja, ani żaden moderator, nigdzie, na żadnym forum, nie odpowiadają za jakość pisanych postów.

Wolfik napisał(a):Nie odpowiadam za merytoryczną zawartość postów innych użytkowników.

Wolfik napisał(a):Myślę, że powinniście przeczytać ze zrozumieniem to co napisałem.

Wolfik napisał(a):Za jakość merytoryczną forum odpowiadają użytkownicy, którzy się na nim wypowiadają. Ani ja, ani żaden moderator, nigdzie, na żadnym forum, nie odpowiadają za jakość pisanych postów.