Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Reaktywacja forum! - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Uwagi do forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Temat: Reaktywacja forum! (/showthread.php?tid=39705)

1 2 3 4 5 6 7 8

RE: Reaktywacja forum! - wolfik - 20.09.2015

Myślę, że powinniście przeczytać ze zrozumieniem to co napisałem.

RE: Reaktywacja forum! - edison - 20.09.2015

Jest to zamierzony ruch, jeśli forum byłoby moderowane to ponad 9 na 10 postów i tematów leciało by do kosza a wtedy statystyki by się pogorszyły i ruch na forum by zamarł bo nie miał by kto pisać prawidłowych i na temat postów. Wykurzyliście swoim zachowaniem tym sposobem wielu dobrych akwarystów a forum straciło całkowicie na wiarygodności . Nie liczyć gimbazy bo oni dużo nie rozumieją i tak robią po swojemu.

Widać że drążenie tego tematu jest jak głową w mur i nic dalej się nie zmieni.
Najważniejsze że interes w glonojadzie się kręci powodzenia.

Toczka nie będziesz mi mówił co mam robić, lubić się nie musimy ale Ty nie jesteś lepszy od demnie. Tongue
Jeśli będzie wsparcie moderacji to i będę się dzielić wiedzą, teraz jest to bezsensu.

RE: Reaktywacja forum! - tokatoka - 21.09.2015

Sredisonie nigdy nie mówiłem Ci żebyś opuszczał forum. To Ty sam kilka razy prowadziłeś swoje durne akcje protestacyjne i sam napisałeś, że zlewasz to forum bo nie ma moderatorów. Ciekawe jaką wiedzą masz zamiar się dzielić. Dalej będziesz w jednym temacie pisał, że węgiel w filtrze jest zbędny a w innym coś zgoła odmiennego? Robisz dokładnie jak "gimbaza" o której wspominasz. Nie masz wiedzy na dany temat a mimo to się wypowiadasz kreując się na wielkiego akwarystę.

Wolfiku drogi- Twoje wypowiedzi można czytać 50x a i tak na to samo wychodzi. Próbowałem się doszukiwać jakiegoś głębszego sensu ale jedyne co mi wychodzi to, że wyłącznie użytkownicy odpowiadają za jakość wypowiedzi. Patrząc na to w prostej linii to masz 100% racji ale nie na tym rzecz polega bo tak jak pisałem nie ma żadnych szans na to aby wszyscy się cały czas pilnowali. O ile się nie mylę to rolą moderatora (z pomocą innych użytkowników korzystających z opcji "zgłoś post") jest dbanie o porządek i usuwanie lub przenoszenie wypowiedzi bzdurnych lub całkowicie odbiegających od tematu. Nie musisz złośliwie przytaczać moich offtopów bo gdyby moderatorzy byli to by je pokasowali a mi dali ostrzeżenie lub bana i byłby porządek. Teraz już rozumiesz o co chodzi czy nadal uważasz, że moderatorzy są zbędni? Podajesz statystyki tego forum świadczące o ogromnej liczbie wejść a w praktyce nie ma tu żadnego moderatora co jest ewenementem jeżeli chodzi o fora. Gdyby było ich 5-6 to jest duża szansa, że któryś zawsze byłby dostępny i zajmował się tematem.

RE: Reaktywacja forum! - edison - 21.09.2015

Toczka grasz tą samą melodie od wielu miesięcy, zmień fale bo nudzisz. Ty masz za to wiedzę jak uprzykrzać innym w tematach wszystkich tylko nie akwarystycznych. Nadal jestem zdania że węgiel jest potrzebny ale w ręku niedoświadczonego zrobi więcej szkody niż pożytku, więc nie każdy może go stosować i w dodatku tyczyło się określonych wątków a ty uogólniasz . Szukasz cały czas zwady, nie zaczepiaj to nie będziesz zaczepiany. Kto się kreuje to wiadomo ale napewno Ty na wielkiego marzyciela/
Twojego akwarium nikt nie widział to co można powiedzieć o Tobie nic. zero.

A tak woogóle jak masz problem to napisz do przyjaciólki,wypij flaszke , prześpij się , odpocznij i nie mi tu głupoty gadasz. Kończe z Tobą bezproduktywną dyskusje o Twoim wydumanych problemach z moją osobą/

Jeżeli gadanie w kółko na ten sam temat tak Cię nudzi to po co kilkakrotnie w odstępach kilkumiesięcznych "groziłeś", że odchodzisz z forum? Za każdym razem wszyscy mieli to w du.ie i wracałeś by pisać to samo. Kolejny raz mam cytować Twoje posty i podawać linki do tematów byś nie zarzucał mi, że wypowiedzi są wyrwane z kontekstu? Z węglem sprawa była prosta:

I Temat
Forumowicz: Stosować węgiel czy nie?-
Samozwańczy mistrz Sredison: "Węgiela" (mistrzostwo ortografii z Twojej strony) nie wkładaj bo jest niewskazany.

II Temat
Forumowicz: Węgla nie wkładaj do filtra bo nie jest potrzebny.
Samozwańczy mistrz Sredison: Następny co widzi tylko zło w węglu.

http://www.akwaswiat.net/showthread.php?tid=36711&highlight=w%C4%99giela
http://www.akwaswiat.net/showthread.php?tid=38607&page=3&highlight=w%C4%99glu

A może do Twoich wypowiedzi potrzebny jest jakiś klucz by je właściwie rozumieć? Bo najpierw coś napiszesz a później twierdzisz, że nie tak to miało być zrozumiane.

Skoro węgiel jest wręcz "niewskazany" jak to nazwałeś to co za różnica czy akwarysta jest doświadczony czy nie? W drugim temacie jednak węgiel to nie takie zło więc może warto go włożyć do filtra?

Z Tobą za każdym razem jest tak samo. Wyżej srasz niż dupę masz i zmieniasz punkt widzenia w zależności od tego w którą stronę wiatr wieje. Jak nie ma moderatorów to w kółko narzekasz jacy to oni nie są źli bo mają wyebane na forum a jak tylko któryś się pojawi to najchętniej byś im tyłek wylizał. Raz narzekasz na administratorów a jak wolfik zacznie pisać i wywiąże się dyskusja to zaczyna się dupowłastwo i odwracanie kota ogonem, że niby nie to miałeś na myśli co wcześniej sam własnoręcznie wystukałeś na klawiaturze. Niby olewasz to forum bo Ci nie odpowiada ale jak masz do sprzedania jakieś zgniłe rośliny czy stateczniki po wygórowanych cenach to nagle Twoje ogłoszenia się pojawiają na tym według Ciebie gównianym forum.

EDIT:
(20.09.2015, 17:40)edison napisał(a):  [...]Wykurzyliście swoim zachowaniem tym sposobem wielu dobrych akwarystów a forum straciło całkowicie na wiarygodności.[...]
A ilu Ty wykurzyłeś akwarystów którzy dopiero zdobywali wiedzę? Daleko nie trzeba szukać bo wystarczy przeczytać ten temat. Na wiarygodności forum traci również przez wzajemnie wykluczające się wypowiedzi do czego przyczyniłeś się kilkukrotnie. Uważasz, że jesteś lepszy od innych a sam popełniasz gówniarskie błędy w wypowiedziach jak choćby w ww. przykładzie czy też tekstach o odpowiednim żwirku dla roślin (2-4mm dobry, 3-4mm zły, pamiętasz jeszcze?).

PS Koniec zdania znaczymy kropką a nie /.

RE: Reaktywacja forum! - edison - 21.09.2015

Dawaj jeszcze bo tych wykładów coś mało /
A co kupiłeś coś od demnie źe piszesz źe nie warto ?
Ano właśnie nic , umiesz tylko oczerniać bez podstaw/

Zazdrosc, kłamstwa i obłuda za toba przemawia.
Idz sie leczyć

Jak wymienię wszystkie Twoje sprzeczności to miejsca na serwerze zabraknie.

PS Czy ktoś tu nie chciał zakończyć ze mną dyskusjiBig Grin
(21.09.2015, 22:06)edison napisał(a):  [...]Kończe z Tobą bezproduktywną dyskusje o Twoim wydumanych problemach z moją osobą/
Jak zwykle kończy się tak samo. Piszesz jedno a robisz drugie. Zupełnie jak ludzie których nazywasz "gimbazą". Przynajmniej widać na jakim poziomie intelektualnym się znajdujesz. Ale nie ma się co dziwić w Twoim wypadku.

RE: Reaktywacja forum! - edison - 22.09.2015

Jestem na wtma.pl roślinyakwariowe.pl i nikt mi takich rzeczy nie zarzuca a udzielam sie często , napisz tam to sie przekonasz co to ban ,takie rzeczy tylko tu bo moderacja kaźdemu na to pozwala np. Takiemu trolowi internetowemu jak ty/
Powtarzam specjalista lekarz sie o ciebie juz pyta

RE: Reaktywacja forum! - tokatoka - 22.09.2015

I jeszcze nie nauczyłeś się rozróżniać . od / no ale cóż- dzieciaki mają swoje prawa. Udzielaj się gdzie chcesz- może tam nie piszesz takich bzdur jak tu to jeszcze Cie nie pfrzegonili. Prawda jest taka, że z własnej nieprzymuszonej woli "skończyłeś" pisać na tym forum a jak jest faktycznie to każdy widzi. Typowy troll którego im bardziej się przegania tym bardziej się wpierd...a. Do widzenia sredisonku bo i tak nie odpuściszBig Grin A co do tych lekarzy specjalistów to skoro się o mnie pyta to znaczy, że u niego już byłeś. Kolejny strzał w kolano w Twoim wykonaniuBig Grin

RE: Reaktywacja forum! - edison - 22.09.2015

Widać źe jesteś pieniaczem/