Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Reaktywacja forum! - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Uwagi do forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Temat: Reaktywacja forum! (/showthread.php?tid=39705)

1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Reaktywacja forum! - wolfik - 28.08.2015

(26.07.2015, 12:06)rafik napisał(a):  To się rejestrują boty.Pewnie mające na celu zwiększenie ruchu na forum.
Tak myślę.
Mamy jakiś wysyp botów reklamowych zakładających fikcyjne konta, postaram się coś z tym zrobić.
Nie służy to zwiększeniu ruchu, ale wstawieniu linka reklamowego do swojej strony w profilu.


(27.07.2015, 20:47)rafik napisał(a):  Admini tutaj nie zaglądają Sad
Co mają admini i moderatorzy do szybkości odpowiadania na posty użytkowników? Smile
My się tym nie zajmujemy przecież Smile

Nikt nie umiera, forum też nie Smile


RE: Reaktywacja forum! - pawel268 - 28.08.2015

Ja myślę, że "nowi" nie piszą nowych tematów, ponieważ muszą długo czekać na odpowiedz. Wolą znaleźć odpowiedz na pytanie szukając starych tematów,które zostały już sprawdzone . ( trochę tak z własnego doświadczenia)


RE: Reaktywacja forum! - stefan85 - 28.08.2015

nowi przychodzą po poradę i znikają. społeczność przeszła na facebooka, fora tematyczne działają jak poradnia. raczej nie da się tego zmienić przynajmniej na razie.


RE: Reaktywacja forum! - edison - 28.08.2015

(28.08.2015, 15:12)wolfik napisał(a):  Nikt nie umiera, forum też nie Smile

Dobre Smile to już dawno się stało tylko jeszcze dogorywa i jest to fakt a nie stwierdzenie.

(28.08.2015, 15:12)wolfik napisał(a):  My się tym nie zajmujemy przecież Smile

No widać że utrzymujecie forum tylko aby się nie wykrzaczyło tzn. awarie itp.
Sprawy forum i co tu się dzieje was nie obchodzą.

(28.08.2015, 18:50)stefan85 napisał(a):  społeczność przeszła na facebooka, fora tematyczne działają jak poradnia. raczej nie da się tego zmienić przynajmniej na razie.

Jakoś na innych forach , [nie będę wymieniał] tego zjawiska aż tak nie zaobserwowałem. Mowa o normalnych i aktywnych forach np. tematyczne lub regionalne w zakresie akwarystyki ale moderacja działa i się udziela.


RE: Reaktywacja forum! - wolfik - 29.08.2015

(28.08.2015, 19:38)edison napisał(a):  
(28.08.2015, 15:12)wolfik napisał(a):  Nikt nie umiera, forum też nie Smile

Dobre Smile to już dawno się stało tylko jeszcze dogorywa i jest to fakt a nie stwierdzenie.
Zatem witaj wśród Zombie Smile

(28.08.2015, 15:12)wolfik napisał(a):  My się tym nie zajmujemy przecież Smile

No widać że utrzymujecie forum tylko aby się nie wykrzaczyło tzn. awarie itp.
Sprawy forum i co tu się dzieje was nie obchodzą.
[/quote]
Jakie masz sprawy do załatwienia?

(28.08.2015, 18:50)stefan85 napisał(a):  społeczność przeszła na facebooka, fora tematyczne działają jak poradnia. raczej nie da się tego zmienić przynajmniej na razie.

Jakoś na innych forach , [nie będę wymieniał] tego zjawiska aż tak nie zaobserwowałem. Mowa o normalnych i aktywnych forach np. tematyczne lub regionalne w zakresie akwarystyki ale moderacja działa i się udziela.
[/quote]
Śmiało możesz wymienić.


RE: Reaktywacja forum! - rafik - 29.08.2015

(28.08.2015, 15:12)wolfik napisał(a):  
(26.07.2015, 12:06)rafik napisał(a):  To się rejestrują boty.Pewnie mające na celu zwiększenie ruchu na forum.
Tak myślę.
Mamy jakiś wysyp botów reklamowych zakładających fikcyjne konta, postaram się coś z tym zrobić.
Nie służy to zwiększeniu ruchu, ale wstawieniu linka reklamowego do swojej strony w profilu.


(27.07.2015, 20:47)rafik napisał(a):  Admini tutaj nie zaglądają Sad
Co mają admini i moderatorzy do szybkości odpowiadania na posty użytkowników? Smile
My się tym nie zajmujemy przecież Smile

Nikt nie umiera, forum też nie Smile

Czy ja napisałem że macie odpisywać na posty użytkowników?


RE: Reaktywacja forum! - tokatoka - 14.09.2015

(28.08.2015, 15:12)wolfik napisał(a):  Co mają admini i moderatorzy do szybkości odpowiadania na posty użytkowników? Smile


Nikt nie umiera, forum też nie Smile
Działalność forum można by porównać do jakiejkolwiek firmy. Jeżeli jej właściciel/kierownik/dyrektor nie będzie interesował się tym co się z nią dzieje to po prostu nie utrzyma się na rynku. Jeżeli myślisz, że wystarczy założyć forum a reszta sama się zrobi to jesteś w błędzie. Mi osobiście zwisa czy to forum istnieje czy nie bo jest cała masa innych ale wielokrotnie był wałkowany chociażby temat braku moderatorów i nic się w tej kwestii nie zmienia. Można by organizować chociażby konkursy fotograficzne i przeznaczyć na nagrody jakiś gadżet ze sklepu zamiast wrzucać od niechcenia jakiś kod rabatowy dla wszystkich. Ktokolwiek zgłosi jakąś uwagę to obracasz to w jakiś sarkastyczny żart jak chociażby z tym zombie do edisona (któremu swoją drogą nie powinno już wcale na tym forum zależeć bo ogłosił to swego czasu wszem i wobec).


RE: Reaktywacja forum! - wolfik - 17.09.2015

Oczywiście, że większość wpisów obracam w żart, bo dyskusja o nich jest bezzasadna. Wrzucenie posta "jest źle, wszystko umiera" nie stanowi żadnej merytorycznej wypowiedzi, nie można się więc spodziewać odpowiedzi innych niż powyżej.

Moderatorzy: W jaki sposób doskwiera Ci brak moderatorów i których konkretnie?

Konkurs: Organizowanie dwutysięcznego konkursu fotograficznego jest słabym rozwiązaniem. Szkoda poświęcać czas na przeglądanie i sprawdzanie czy fotki są autentyczne czy kradzione. Być może w październiku pojawi się inna opcja, ale poinformuję o niej jak tylko pomysł się skrystalizuje.

Kupon rabatowy: ktoś daje Ci coś za darmo, to źle?

Dla zainteresowanych: statystyki umierającego forum
http://scr.hu/7v3v/wh5pg


RE: Reaktywacja forum! - edison - 17.09.2015

Wolfik napisze inaczej , wejścia są (co się tylko dla was liczy) ale poziom forum jest żenujący.
Wymień kilku akwarystów, ba nawet jednego,dwóch z tego forum którzy mają wiedze i się z nią dzielą.
I tu jest lipa, gimbus pyta a drugi odpowiada jeszcze większą głupotą.


RE: Reaktywacja forum! - wolfik - 17.09.2015

Ale czy administrator lub moderator odpowiada za merytoryczna jakość postów?

Jesteś akwarystą - dziel się wiedzą jeśli tylko masz chęć i czas.