malawi - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Szybkie pytanie, Szybka odpowiedź (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Temat: malawi (
/showthread.php?tid=39347)
malawi -
shadeo - 20.02.2015
Witam, niedawno kupiłem akwarium 240l i chciałbym w nim hodować pyszczaki
m.in Pyszczak Maingano, Pyszczak Saulosa, Pyszczak Żółty i nie wiem ile ryb do takiego zbiornika, ile samców ile samic ;/
RE: malawi -
Tole - 20.02.2015
1. Pyszczaki hodujesz w haremie
2. cóż ja bym poprzestał na 12 sztukach (3 gatunki x 1 samiec 3 samice)