Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Co to za chwasty? - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Szybkie pytanie, Szybka odpowiedź (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Temat: Co to za chwasty? (/showthread.php?tid=39272)



Co to za chwasty? - VerteQ - 01.02.2015

[attachment=22820]
[attachment=22821]
[attachment=22822]
[attachment=22823]
[attachment=22824]


RE: Co to za chwasty? - VerteQ - 02.02.2015

1 zdjęcie nadwódka szerokolistna Smile


RE: Co to za chwasty? - loginn - 02.02.2015

Tak mi sie wydaję, że:
1. Hygrophila polysperma
4. Hemianthus micranthemoides
A reszty to nie wiem.
3 zdjęcie to nie są przypadkiem rosliny pływające?


RE: Co to za chwasty? - VerteQ - 02.02.2015

1 to nadwódka, a 3zdjecie to pewnie jakieś hydrocotyle tylko nwm jakie