Co to za chwasty? - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Szybkie pytanie, Szybka odpowiedź (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Temat: Co to za chwasty? (
/showthread.php?tid=39272)
Co to za chwasty? -
VerteQ - 01.02.2015
[attachment=22820]
[attachment=22821]
[attachment=22822]
[attachment=22823]
[attachment=22824]
RE: Co to za chwasty? -
VerteQ - 02.02.2015
1 zdjęcie nadwódka szerokolistna
RE: Co to za chwasty? -
loginn - 02.02.2015
Tak mi sie wydaję, że:
1. Hygrophila polysperma
4. Hemianthus micranthemoides
A reszty to nie wiem.
3 zdjęcie to nie są przypadkiem rosliny pływające?
RE: Co to za chwasty? -
VerteQ - 02.02.2015
1 to nadwódka, a 3zdjecie to pewnie jakieś hydrocotyle tylko nwm jakie