Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
śmierć - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: śmierć (/showthread.php?tid=35404)



śmierć - zaper997 - 11.03.2013

zdechły mi dziś dwie rybki gupik i molinezja czy jest to możliwe ze bocja albo bojownik je zameczył u gupika był wygryziny ogon


RE: śmierć - DarkDrake - 11.03.2013

Bojownik lubi kolorowe ogony , więc to możliwe, bocja to właściwie też. Możliwe że akurat taka sztuka się trafiła która atakuje inne


RE: śmierć - marcin0714 - 11.03.2013

Podaj wymiary zbiornika, dokładną obsadę i parametry wody. Zbiornik jest zarośnięty? Zaobserwowałeś wcześniej jakieś objawy agresji? A może jakieś nietypowe zachowanie?
Całkiem możliwe że któraś z ryb się do tego przyczyniła ale mogły się zająć nimi po śmierci.