śmierć -
zaper997 - 11.03.2013
zdechły mi dziś dwie rybki gupik i molinezja czy jest to możliwe ze bocja albo bojownik je zameczył u gupika był wygryziny ogon
RE: śmierć -
DarkDrake - 11.03.2013
Bojownik lubi kolorowe ogony , więc to możliwe, bocja to właściwie też. Możliwe że akurat taka sztuka się trafiła która atakuje inne
RE: śmierć -
marcin0714 - 11.03.2013
Podaj wymiary zbiornika, dokładną obsadę i parametry wody. Zbiornik jest zarośnięty? Zaobserwowałeś wcześniej jakieś objawy agresji? A może jakieś nietypowe zachowanie?
Całkiem możliwe że któraś z ryb się do tego przyczyniła ale mogły się zająć nimi po śmierci.