Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Moja gupiczka - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: Moja gupiczka (/showthread.php?tid=35296)



Moja gupiczka - mieszko978 - 28.02.2013

Moja gupiczka zaczęła rodzić. Mam ją w osobnym zbiorniku i nie wiem czy zasłonić czymś akwarium by sie nie stresowała. koło tego akwarium ciągle przechodzę.

Staraj się pisać takie posty w tym temacie: http://www.akwaswiat.net/-rozmnazanie-gupikow-t-2660.html Zamykam, BlackHawk88


RE: Moja gupiczka - mel - 28.02.2013

Nic jej nie będzie.


RE: Moja gupiczka - klosek - 28.02.2013

Zaskakują mnie tematy w których ludzie tak martwią się o gupiki i ich młode, po co je odławiać, trzymać w osobnych baniakach jak za 3 tyg będą następne młodę i tak przez 2 lata życia gupika.
Nic jej nie będzie nie musisz nic zasłaniać.