Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Co to za rybka - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: Co to za rybka (/showthread.php?tid=35219)



Co to za rybka - rogero - 23.02.2013


Witam, pomoże ktoś w poszukaniu informacji o tej rybce? Albo powie ktoś jaka to rybka? Z góry dziękuje i przepraszam za jakość zdjęcia.


RE: Co to za rybka - patryk12 - 23.02.2013

Brzanka brokatowa Smile


RE: Co to za rybka - rogero - 23.02.2013

ooooo dziękuję bardzo Smile

Temat można zamknąć Smile

Pozdrawiam